Menu

gaworzenie

czesc dziewczyny
Czy Wasze pieciomiesieczne malenstwa czesto gaworza? Moja Natalka czasami tworzy jakies gie, gu...ale rzadko..Przewaznie krzyczy piskliwie albo hmm..wydaje dzwieki przypominajace jeczenie , stekanie...Czy to normalne?

carka
 652  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie gaworzenie

Odpowiedzi

mammma
moja córka też dużo piszczała i lubuje się w tym do dziś. nie gaworzyła i nie raczkowała. gada tylko proste słowa a i to nie za dużo ( teraz ma 28 m-cy).
pscolka1987
moja za niedlugo skonczy5miesiecy tez piszczy glosno jej to sie podoba:)))a czasami cos tam gada po swojemu:))pozdro
Allicja
moj synek tez nie bardzo gaworzy, bardziej to takie piszczenie, stekanie jest, a ma juz prawie 9 miesiecy. Po prostu jak cos chce to siega i wydaje z siebie takie "yyyy yyyy"
krasna1
moja ma 10 tygodni i już bardzo fajnie gaworzy.
To jest coś podobnego o czym Ty piszesz,to znaczy gu,gi,ge,a nawet ne
acudak
Moja mała skończyła 4 mce. Dużo gaworzy i śmieje się, Na zaczepki swojego starszego rodzeństwa nawet popiskuje. Najśmieszniej jest, gdy zaczyna gaworzyć przy jedzeniu: troche possie pierś, potem musi mi coś powiedzieć - pogaworzy sobie chwilke - i znowu ssię:)
33anna
mój synek też nie gaworzy jak ten starszy (gu, ga ...) krzyczy, piszczy i jęka tak śmiesznie, wyrywa mu się już mamama, bababa, maba, dada, najgorzej mu idzie tata. Ale głosik ma, szczególnie jak się złości(rock)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.