Menu

gaz rozweselający podczas porodu ?

1 Kobietki czy któraś z was ma porównanie normalny poród bez znieczulenia i poród gdzie można używać gazu rozweselającego ? 2 Czy działa? 3 Jakie miałyście skutki uboczne czy wogóle jakieś miałyście ? 4 Czy polecacie ?

czekoladka22
 446  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Zdrowie gaz rozweselający

Odpowiedzi

jola8443
ja miałam okazję spróbować gazu przy drugim porodzie.boli tak samo jak bez gazu.ja rodziłam w woj.lubuskim i tam na porodówce mieli skutków ubocznych nie miałam.w sumie jakbym miała wybierać poród z gazem lub bez to wybrałabym z gazem zawsze to coś innego.
alinagj1o2
Tam gdzie rodziłam była taka możliwość .Ja nie chciałam bo stwierdziłam że nie będę robiła z siebie idiotki a przecież ból będzie ten sam . I właśnie tak mówiła dziewczyna która go miała , Ją bolało a personel miał ubaw .
malutka543
Ja rodzilam z gazem, w czasie bolu jak wdychalam bol natychmiast ustepowal, tyle ze ja nie mialam jakichs.smiechow po nim:p bylam w swoim swiecie i nucilam dziecku kolysanki:) mi pomagal gaz, jak widac kazda z nas reaguje innaczej:) moja siostra spiewala disco polo w trakcie porodu:) ja polecam jak najbardziej:) zadnych skutkow ubocznych nie zaobserwowalam:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.