Menu

Gazy i dieta mamy

Hejka mamusie
Wojtus ma gazy codzienie. Niestety spr jest dokuczliwa i meczaca dla niego i dla nas. Ciągle analizujemy dietę moja . Jest chwila poprawy potem gorzej:(.
Mamusie co jeść ?? Jak reagować i co robić z baczkami??
Proszę o pomoc

Jolcia24mb
 766  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie gazy

Odpowiedzi

Jolcia24mb
hejka karmie piersią. Staram się na rzadanie małego. Martwią mnie tez jego kupki żółta z białymi grudkami albo zielona z śluzem delikatnie rzadsza niż zazwyczaj:( Pomóżcie proszę :(
jolkabt
żółta kupka z białymi grudkami to zdrowa kupka- znak, że mleczko sie strawiło.. gorzej, z tym śluzem i zielona barwą, z tego co wiem i z doswiadczenia, to moze oznaczać infekce jakąś.. a gazy- dla mie to tez nie jest jakis bardzo niepokojacy objaw, znaczy, że zołądek pracuje prawidłowo, każdy wydala gazy.. gdyby nie robił "bączków", to miałby kolki i wzdęcia, a to juz duuuży kłopot..
tlolek
podpisuje się pod @jolkabt
jeśli tylko "prukanie" nie sprawia dziecku problemów to tylko się cieszyć.
a codo zielonej kupki-może jadłaś coś co zawiera dużo żelaza
a śluz, jeśli nie ma przy tym temperatury albo dziecko jest niespokojne to raczej nic groźnego się nie dzieje. często u małych dzieci (leżących) pojawia się taki śluz w kupce przy katarku bądz jeśli nie ma odpowiednio czyszczonego noska
Kasia1978
gdyby nie było bączków to byś miała nie lada kłopot...dobrze że są...
JustiSam
Niech pierdzi na zdrowie! Zielona kupa jest czesto jak sie je zbyt tluste rzeczy, np po zoltym serze. Ja ograniczylam tluszcze do minimum i mala juz tak brzuszek nie bolal.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.