Menu

gdyby cofnąć czas !!!

Gdybyście mogły cofnąć czas czy jest coś co byście zmieniły, inaczej rozegrały, albo czego chciałybyście uniknąć? bo ja bym zmieniła dużo za wiele nieraz było przykrych zdarzeń które nie powinny mieć miejsca i chciała bym to naprawić :)

karolcia514
 695  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport zegar cofnac czas

Odpowiedzi

kreskah
chciałabym wiedzieć jakby wyglądało moje życie, gdyby cofnąć czas o 26 lat i zapobieć śmierci mojego taty. na pewno wszystko by się jakoś inaczej potoczyło.
jest parę sytuacji w moim życiu, które z biegiem lat myślę, że mogły być inaczej rozegrane, ale czy wtedy byłabym szczęśliwsza?
hehe nie ma co gdybać, tylko żyć do przodu :)
renata29
nie wyszłabym po raz pierwszy za mąż
adaPG
nie odebralabym telefonu ,ktory zmienil cale moje zycie.
tymianek
pewnie, że bym zmieniła wiele rzeczy, ale wolę nie rozpamietywac przeszłości, tylko żyć teraźniejszością i mieć plany na przyszłość.
tymianek
@ bożena031 omijam, albo przeskakuję kłody przeszłości (grins)
a tak poza tym, nie sądzę, żeby coś z przeszłości się za mną "ciągnęło", cos było, cos się nauczyłam i staram się błędów nie popełniać. Każdy popelnił w życiu jakis błąd, jedni chcieliby się cofnąć i go naprawiać inni nie, bo wolą nie zatracac się w przeszłości, skoro i tak nie ma się na nią już wpływu - i ja należę do tej drugiej kategorii.
daryjka87poznan
pewnie ze bym kilka spraw teraz rozegrala inaczej.
jolla30
wszystko bym zmieniła
korek221
wiele bym zmieniła a już na pewno nie przeprowadziłabym się do teściów ....:(
xkasiulax
coś tam na pewno by się znalazło,ale są to małe grzeszki z którymi można żyć
Juli1303
wszystkie złe, przykre sprawy, potyczki, porażki, błędy- nauczyły mnie w życiu czegoś. Bez nich nie byłabym tą fantastyczną osobą jaką jestem(smiech)(smiech)(smiech)
natuuusia19
kilka spraw bym zmienila...
babooshka
wychodzę z założenia że "co było a nie jest nie pisze się w rejestr" więc jaki sens zastanawiać się co mogłabym zmienić jak i tak to już przeszłość?A tyle jeszcze przede mną:)
elizka
zmieniłabym swoje całe życie - inaczej to rozegrała i doprowadziła pewne rzeczy do samego końca - a tak to teraz prześladuję mnie jeszcze moja przeszłość ....
Mąż - syn --- Najlepsza decyzja w moim życiu na którą długo czekałam
... aj dużo pisać - i tłumaczyć :) ...
beatka7623
Jest tylko jedno co bym zmieniła A tak wszystko się dzieje po coś Więc nie warto rozpamiętywać Przez doświadczenia człowiek mądrzeje A porazki nas wzmacniają
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.