Menu

Gdyby tak być politykiem

Każda z nas jako matka wie jak wygląda polityka prorodzinna w naszym kraju. Gdybyście tak przez tydzień były politykami i mogłybyście dokonać zmian właśnie w tej dziedzinie, to jakie kroki byście podjęły? Co waszym zdaniem jest najważniejsze i co ułatwiłoby życie rodzinne i zachęciło ludzi do posiadania dzieci i zakładania większych rodzin? Ciekawi jesteśmy jaka jest wasza wizja polityki prorodzinnej.

Ania
 957  4

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Geodonna69 ładnie to wszystko ujeła. :)
szocia23
kazda matka siedzaca z dzieckiem w domu do 6 roku zycia co miesiac powinna dostawac wyplate ok.2000 zł. mysle ze ta suma nie jest zbyt wygórowana :)
Iwona21
Po 1) godziwa praca i za to godziwa płaca
Po2) rodzinne dla większości z ominięciem tylko bogaczy
Po 3) dodatki małe ale gdy masz dziecko wartościowe czyli szczepionki wszystkie! za darmo, dentysta i leki przez rok po ciąży i w czasie za darmo dla mamy - mi po ciąży tak zęby poleciały że siedziałam non stop u dentysty:(, szkoła rodzenia za darmo i co najważniejsze ani grosza za poród czy rodzinny czy nie za to nie powinno się płacić.
i po 4) więcej przedszkoli państwowych nie płatnych.
dstebnicka
wystarczylo by zeby rodzinne na dziecko bylo w wysokosci 600zł na jedno tak jak to wychodzi w niemczech a nie 40 zl albo 60zl to jest smiechu warte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ten co wymyslil taka kwote na dziecko niech sie wstydzi mam gdzies te rodzinne wiecej papierow i łazenia dzieci w tym kraju powinny byc najwazniejsze i one najwiecej powinny dostawac bo to od nich zalezy jaka bedzie przyszłosc
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.