Menu

Gdzie na urlop w ciąży?

Jeżeli przyszła mama czuje się dobrze i nie ma przeciwwskazań do podróżowania, nic nie stoi na przeszkodzie, aby czasem oczekiwania na przyjście na świat dziecka cieszyć się także na urlopie. Byłaś lub planujesz wyjechać w ciąży na urlop? Jeśli tak, to dokąd? O czym należy Twoim zdaniem pamiętać, wyjeżdżając na urlop w ciąży?

NetMamaTeam Team
 741  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Czas wolny i Sport ciąża urlop

Odpowiedzi

alinagj1o2
Odpowiedź już jest w pytaniu .Jeżeli przyszła mama czuje się dobrze i nie ma przeciwwskazań ,to może wszędzie udać się na urlop .W zeszłym roku byłam w ciąży i z 2 synów pojechałam na 2 tyg w Góry Świętokrzyskie .Chodziłam po górach ,na basen . Jak byłam w ciąży z pierwszym synem pojechałam pociągiem nad morze .Spałam w kempingu ,opalałam się i kąpałam w morzu .
Jeżeli nie ma przeciwwskazań to czemu nie korzystać .Ciąża to nie choroba .Ja ciężko przechodziłam każdą ciąże ale na wyjazdach czułam się super .Wiadomo że trzeba mieć świadomość że odpowiada się i za dziecko i wszystko z umiarem .
patik89
ja byłam z początku ciąży w Grecji oczywiście nie wiedząc o tym że jestem w ciąży dowiedziałam się dopiero jak wróciłam do polski, Odradzam bardzo ciepłe klimaty przynajmniej ona nie dla mnie za duszno
irekzboralski
Ja niedawno wróciłam z pobytu w Holandii skąd na weekend pojechaliśmy do mojego brata do Anglii. A jestem w 7 mcu ciąży.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.