Menu

gdzie na urlop z dziećmi

Chciałabym w tym roku pojechać z moimi dziewczynkami gdzieś na urlop. Tylko nie wiem za bardzo dokąd. Pewnie raczej nad morze niż w góry, ale tak, żeby się laski nie nudziły. Macie jakieś swoje ulubione miejsca? Możecie polecić jakiś dobry hotelik w Polsce?

Monis
 262  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Czas wolny i Sport dzieci urlop

Odpowiedzi

Monis
no to chyba nawet dobrze, bo moje dziewuszki lubią, jak się coś dzieje... Zastanawiałam się też nad Międzyzdrojami, ale tam to chyba drożyzna, co?
Runka
jak chcesz nad morze to polecam pobierowo lub grzybowo... kolobrzeg dziura dla starych niemcow, mielno jedna wielka balanga i popijawa (dobre do mlodych samotnych tak do 25 lat)... ja po 25 latach mieszkania nad morzem uciekam w gory lub nad jezioro na urlop... choc niektorzy twierdza ze Szcecin lezy nad morzem... (smiech)
lizzy11
Ja polecam Pobierowo - mała miejscowość ale dużo się dzieje a do tego powietrze - jak nigdzie indziej - morska bryza połączona z zapachem sosnowych lasów... Już kilka razy tam byliśmy, jest cudnie, szczególnie w tej dalszej linii brzegowej - nie przy głównej alejce tylko bliżej lasów... Polecam...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.