Menu

Gdzie najlepeij rodzić w Łodzi

Hej, wszystkie mamy z województwa łódzkiego proszę o wypowiadanie się na temat porodu w szpitalu Madurowicza, zamierzam tam rodzić, ale nie wiem czy akurat tam warto?

Justi1858
 1477  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród poród

Odpowiedzi

kasiaczek
ja polecam Szpital Rydygiera:)
Magdzik
O Madurowiczu słyszałam wiele bardzo dobrych, ale i wiele złych rzeczy:) Dlatego polecam Brzeziny... koło Łodzi(kciuki)
kjkulasza
ja rodziłam w ICZMP a o innych nie słyszałam rodziłam 5 lat temu bo mieszkałam w Pabianicach nie mogę powiedzieć nic złego na temat szpitala...personelu...tip...itd , no i w razie powikłań mogą się zająć profesjonalnie dzidzia....
aniol
ja powiem tak madurowicz nawet nawet troche sie poprawil ICZMP jesli masz znajomosci to tak jako szpital z aparatura jest super jako opieka rzeznia ...jeden za drugim i maja cie gdzies.Rydygiera najleprzy ze wszystkich ,opieka super .zawsze mozesz trafic na france lub zmeczony personel i potem powiesz ze ci sie niepodobalo tu czy tam ..podstawa to dobra opieka a w rydgierze niespotkalam sie z tym by olewali pacjentki lub odsylali zajmuja sie od poczatku do konca.
xkasiulax
W Matce polce przyszła ostatnio na świat bardzo maleńka dziewczynka urodzona w 25 tygodniu.ciąży przewieźli ją do madurowicza i tam ratowali :)Maleńka ma się dobrze:).....ale dwa lata temu słyszałam jak położna wsadziła dziecku smoczek od butelki wcisnęła w środek pieluchę i dziecko umarło bo się udusiło :/Ja wybrałam rydygiera nie duży szpital miłe położne dobra opieka. Nie polecam szpitala Kopernika tam remont trwa chyba od 3 lat.brudno i śmierdzi (awve)
aniol
xkasiulax tez o tym słyszalam straszne ...a co do malenstwa no wlasnie zostało przewiezione aż byłam zdziwiona bo mowia ze MP ma tyle aparator...cały czas mysle o tej kruszynce zeby była silna i przetrwala...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.