Menu

Gdzie się wybrać ?

Witam
Ostatnio z dzieciakami odwiedziłam Dino park i świat bajek w Kamieniu i bardzo mi się podobało :) Polecam
Co możecie mi jeszcze polecić ? Gdzie warto jechać ?

kropeczka
 373  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

wycieczki

Odpowiedzi

xkasiulax
dom do góry nogami w szymbarku(kciuki)
amalka
Byłam w Krasiejowie ale wrażenia raczej marne... Duuużo łażenia, Krzysio dinozaury ignorował, bardziej interesowały go ważki nad wodą, motyle i piłeczki z automatów (smiech) Do głównej atrakcji (kina) była ogromna kolejka i zrezygnowaliśmy. Jedynie plac zabaw synek obskoczył. Mnie się nie podobało ale większość znajomych zachwyca się tym miejscem.

Zdecydowanie POLECAM "Leśny park niespodzianek" w Ustroniu. Cudowne miejsce! Największą atrakcją są spacerujące między ludźmi zwierzęta. Można je karmić z ręki (karma do kupienia przy wejściu) Fajne są domki z postaciami z bajek- bajki można wysłuchać, oraz rewelacyjny plac zabaw. Można tam też smacznie zjeść.
Lena1982
Ja tak jak @amalka polecam ,,Park leśnych niespodzianek,,.
Naprawdę polecam;)
Aneta50209
(kwiatek) Ja polecam Park Miniatur w Inwałdzie tuż obok jest też Dinolandia ale nic o niej nie wiem bo nie byłam.....a w Zatorze jest świetny park z ruchomymi i wydającymi odgłosy dinozaurami "Dinozatorland"
Kordelia
Zachęcam Was do zwiedzenia jakiegoś zamku na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej np. Mirów i Bobolice, Olsztyn, czy Ogrodzieniec ( w Ogrodzieńcu jest też park miniatur ) (kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.