Menu

Gęsi smalec ,pomocy

Moja mała znów złapała zapalenie oskrzeli przy tym też gorączkę . Do szpitala nas już nie wzieli ale przepisali zinnacie i kazali siedzieć w domu . Mamy jeszcze brać antybiotyk przez 5 dni . Chciałam się spytać was mamusie czy mogę nacierać mała gęsim smalcem , Mój maż dostał go dziś od jednego klienta, który twierdził ze czyni cuda . Ale zupełnie nie wiem jak się nim posługiwać . Czy nacierać tylko plecy czy klatkę piersiową też ???? proszę o pomoc

lola86
 3429  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat zapalenie oskrzeli

Odpowiedzi

justii34
http://www.se.pl/kobieta/psychologia/smalec-ktory-leczy_157841.html(grins)(cukierek)
stokrotka30
smalec z gęsi można wcierać w klatke piersiowa i w plecy,tylko zacznij od niewielkiej ilości,bo faktycznie działa piorunująco....Twoja córeczka jest mała więc obserwuj...początkowo może kaszleć jeszcze bardziej,ale szybko powinno jej minąć...wiem ,bo sama hoduje gęsi i smalec mam zawsze w pogotowiu..
Pacholec
ja tez stopy smaruje
kasia3030
moja mama jeszcze dawala na nasmarowana klatke piersiowa pieluszke nagrzana i skropiona spyrytusem. a nawiasem mowiac wiecie gdzie mozna nabyc ten specyfik,moze wiecie kto moglby sprzedac?
lola86
@ Kasia3030 sprawdzałam nawet na allegro można kupić . Ale jak masz kogoś na wsi to niech tam spytają starsze panie na pewno mają . Choć mój maż dostał od pan z miasta (awve)(awve)(awve)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.