Menu

GFK POLONIA

Jest to agencja badawcza prowadząca badania rynku różnego typu. Po co tutaj zamieszczam tę informację? Dlatego, że biorę udział w badaniach rynku w tzw panelu gospodarstw domowych. Moim zadaniem jest skanowanie (za pomocą otrzymanego od firmy skanera) skanowanie produktów, które kupujemy w naszym gospodarstwie domowym tzn jedzenie, środki chemiczne, paliwo, doładowania telefoniczne itp.... Za skanowanie otrzymuję punkty, które mogę wymienić na nagrody ( forma wynagrodzenia za pracę ) no i co jakiś czas jest losowanie nagród pieniężnych i rzeczowych.
Hmm piszę to z myślą o mamach siedzących w domu, o mamach do których należy obowiązek tworzenia list zakupowych i robienia zakupów... W szybkim tempie można uzbierać punkty i wymienić je na atrakcyjne produkty. Ja jestem w programie od czerwca i wymieniam punkty na zestaw noży Gerlach, a to są jedne z 'tańszych' punktowo nagród.

Tak więc jeśli któraś Mama bylaby zainteresowana to wystarczy wysłać maila z informacją o tym, że chce się wziąć udział w badaniu.
Więcej informacji na www.gfk.pl


I tak na zakończenie dodam, że nie jestem pracownikiem tej firmy i nie mam profitów z tego, że o tym tu piszę i Was zachęcam. Poprostu uważam, że naprawdę warto :)

Mandarinios
 1649  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy badania rynku

Odpowiedzi

Mandarinios
tak skaner i książki + płyta dvd z info oni przysyłają....
mamapati
Fajnie i mam takie samo pytanie oni przysyłaja ten skaner?
mamapati
i to tak za darmo przysyłają?
jestem na tej str. to gzie mam wejsc?
Mandarinios
a ja co robię? poprostu to co kupuję to skanuję a dokładnie kod kreskowy - jak w sklepie... oni mają dzięki temu informację jakie produkty najczęściej ludzie kupują w jakich sklepach itp... poza tym dzięki temu łatwiej się zorientować na co i ile kasy wydajemy :D o zgrozo :D
Mandarinios
stronę podałąm, żeby sie rozjerzeć i poczytać o firmie a w kontaktach jest mail i pod ten mail należy wysłać info, że chce się wziąć udział w badaniach rynku
mamapati
ok:P
Achcha
ja chcę! ja chcę! dzięki!
Mandarinios
Już odpowiadam :D

Po pierwsze nic nie trzeba płacić! To są badania rynku. Ta firma sama losowo rozsyła takie zapytanie o chęć wzięcia udziału w badaniach, ale ja zgłosiłam się sama. :)


Po drugie skaner działa jak telefon komórkowy tzn. ma podstawkę do której należy wstawić po zeskanowaniu towarów i falami radiowymi wysyłane są dane do firmy.


Zaraz poszukam na stronie czy są dokaldniejsze informacje.

Aha po wysłaniu zgłoszenia mailem najpierw otrzymuje się od firmy do wypełnienia ankietę w celu określenia wielkości gospodarstwa, liczby mieszkańców itp. a po odesłaniu ankiety otrzymuje się skaner + cały zestaw i numer gospodarstwa.
Mandarinios
http://infobot.pl/r/1rxM tutaj się wszystkiego dowiecie (grins)
Mandarinios
sama wybierasz nagrodę :) możesz zbierać na te powyżej 1000 punktów albo już za 400-500 wymienić na np. patelnię Tefal :) no i nie ma za co :) Mam nadzieję, że komuś się przyda :)
daryjka87poznan
Z miłą checia moge w to sie pobawic (grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.