Menu

Gizmobowl miska niesypka

Witajcie(prezent) Czy mają wasze pociechy taka miseczkę? Warto ja kupić? Pozdrawiam(kwiatek)

Ada3610
 710  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zakupy miska niesypka

Odpowiedzi

amalka
Nie posiadam takiej miseczki i nie uważam by był to niezbędny zakup.
renata29
a co to znowu za wynalazek?nie znam ale to chyba raczej jakiś drogi,niepotrzebny gadżet
Ada3610
renata29 nie jest droga zobacz sobie 2044226420
babooshka
pierwsze słyszę...
monikarogalska2
Słyszałam o tej misce ale jakoś nie zrobiła na mnie wrażenia. Moje dziecko nie wędrowało, ani nie wędruje z jedzeniem, ładnie je na krześle do karmienia i nie wywraca misek do góry nogami(grins) Dla mnie to żadna rewelacja(nigdy)
piasekpustyni
ja widziałam takie miseczki w dd tvn chyba kiedyś, ale dla mnie to zbyt drogi biznes... za miseczkę dac ok 35 zł bo tyle wychodzi z przesyłką, to dla mnie za dużo... wolę dziecku kupić mleko.
amalka
Zgadzam się z @Evrą Dzieci potrafią sobie poradzić z "przeszkodami" (grins) Kupiłam Krzysiowi miseczki Tommee Tippee 2038298208 i zestaw 2032178310. O ile pierwsze produkty sprawdziły się w 100% (na spacerach) to drugi był niewypałem (grins) Małemu spodobało się odklejanie maty od stołu i wszystko lądowało na dziecku hehe Wniosek? Wynalazki są zbędne i łatwo- w szale dzieciowych zakupów- wydać pieniążki na "byle co".
renata29
faktycznie,bardzo droga nie jest ale tyle za miskę bym nie dała,chyba,że byłabym snobką i moje dziecko musiałoby mieć "wszystko" :)
tymianek
dla mnie osobiście takie wynalazki są ogłupiające i nie uczą dziecka zasady przyczyna - skutek. Później takie dziecko nauczone , że mając taki wehikuł nic się nie wysypuje, nic nie wylewa, dostanie zwykły talerz nie daj Boże z gorącym i tylko nieszczęście z tego. Ale chcesz kupić kupuj, nie moja kasa, nie moje dziecko.
MamaMaya
my mamy (grins) uzywamy teraz juz bardzo żadko kiedyś czesciej głownie do jakiś sypkich przekasek - np wsypywalam tam malej chrupki kukurydziane ona zabierała do swojego pokoiku sama, nie musilam sie martwic ze zaraz wszystko sie wysypie na podloge, wg mnie fajna i przydatna tak na codzien dla malucha ale obiadow jej w niej nigdy nie serwowałam. a kupilam powiem szczerze z czystej ciekawosci lubie takie gadżety (kciuki) ale niestety wystarzy że maluch przytrzyma ją z boku paluszkiem i już nie jest ona "niewysypką" (smiech)
tymianek
@ashania18 - a gdzie jest napisane, że to dla 5-latka????
Chodzi mi o to, że dzieci chyba już od maluszka uczą się pewnych zachowań i wspomnianych przeze mnie zasad przyczyna-skutek.
Wiec jeżeli roczniak, 2-latek, będzie dostawało jedzenie w takim czymś, to się nauczy, że nic mu się nie wylewa i nie wysypuje, jak majta talerzykiem. Aż pewnego dnia dostanie jedzenie w normalnym talerzyku i będzie przecież nadal zachowywało się przy nim jak przy tym "niewysypku" i niech tam będzie coś gorącego, to masz nieszczęście gotowe.

Mam nadzieję , że bardziej zrozumiale Ci to napisałam.
Ada3610
tak jak napisała Mamamaya ta miseczka jest na sypkie jedzenie, ja nie chce serwować obiadu w niej. i uważam że jest fajna i ja kupię:)
daryjka87poznan
Fajna ale droga JEST.
margolcia85
heheh pierwsze słysze o takiej misce, ale osobiscie uważam ją za niepotrzebny bajer - moje dziecko (starsze) wychowało się bez takiej miski, ja sama osobiscie i większość z nas też więc uważam ją za niepotrzebny gadżet :) No i 24 zł za miskę to trochę dużo....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.