Menu

głupie pytanie ale.....

Witam was serdecznie. Chciałabym zadać wam pytanie może jest głupie ale muszę tak z ciekawości. Wczoraj nie oglądałam żadnego filmu o takiej tematyce a w nocy dzisiaj śniło mi się że zaatakowały zombie :P i takie jest moje pytanie. Czy myślicie, że jest to możliwe, że kiedyś jakaś choroba czy nieznany wirus zaatakuje i możemy się stać jak zombie? Powiedzcie tak szczerze ale nie śmiejcie się ze mnie za bardzo :D(smiech)(smiech)

slodkadagusia
 738  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

sen

Odpowiedzi

babooshka
z powagą na twarzy odp.że nie (przynajmniej ja w to nie wierzę) a sen mara, Bóg wiara:)
monikas342
(smiech)(smiech) raczej nie:)
amalka
Znam kilka osób, którym zombie nie zaszkodzą. Wiadomo co zjadają (smiech)
Co do pytania- nie sądzę (smiech)
Kotowa
(kciuki) hahaha. nie no, ja też w to nie wierze ;D raczej wierze w to że kiedyś ufo zleci na ziemie i bedziemy chodzic wsrod ufoludkow (smiech) .. naprawde. (grins)
kinia87
pytanie super(smiech) A tak szczerze-nie wierze w to.
daryjka87poznan
NIE
Maffi
Może typowe zombie sie nie pojawią, ale jakaś zaraza, która doprowadzi do upadku ludzkości- to już bardziej prawdopodobne.
atenko, w niemczech weszła niby jakas ustawa, o selekcji embrionów, do zapłodnienia in vitro, ze bedzie mozna niszczyć te z "błędami" ... tak słyszałam w radio, ale nie wiem dokładnie o co chodzi:/ strach sie bać co się dzieje.
elizka
50 % na TAK - 50 % na NIE
jolla30
fajne pytanie(kciuki) mysle ze nie wiem(awve)
Niegrzeczna
Może nie typowe zombie ale tak czy tak szag nas trafi prędzej czy poźniej. Najbardziej prawdopodobne jest to, że sami się wybijemy. Genetycznie zmodyfikowane cuda mające nam pomóc nas wykończą a mogło być tak jak 30 czy 50 lat temu ale nie bo nie wygodnie :/
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.