Menu

gorączka

Hej Mamusie, taka piękna pogoda a my musimy siedzieć w domku, bo Weronka ma gorączke, przypuszczam że od ząbków(ma 3 miesiące, ślini się i pcha rączki do buziolka, ale nie marudzi) bo chora nie jest, czy Wy wychodziłyście na dwór? przeciez taka gorączka może trwać dłużej, czy to znaczy ze musimy siedzieć w domku?

Martuska
 1949  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie spacer gorączka

Odpowiedzi

betty
nigdy nie wychodziłam z dzieckiem w czasie gorączki... mimo ze jest od ząbków organizm jest osłabiony! My w zeszły czwartek zagoraczkowałyśmy, mieliśmy plany wyjazdowe i trzeba było wszystko odwołać...a pogoda nie zając nie ucieknie!!!
anulaw
Jeśli to gorączka od ząbków to sądzę że spokojnie możesz wyjść na dwór ja z moim dzieckiem wychodziłam
KlaudynaK
Byłam w sobotę u lekarza, jak dziecko ma gorączkę to wiadomo jest osłabione, powiedziała, że nie wychodzimy na dworek. Ale Staś miał coś z gardziołkiem. Maleństwo jak na ząbek, może przejdź się do pediatry i upewnij się że to od ząbka.
mammma
z gorączkującym dzieckiem nie wolno wychodzić na dwór. u dzieci do lat 5 należy obniżać gorączkę paracetamolem, bo niebezpiecznie szybko rośnie i łatwo może doprowadzić do drgawek. gorączka to gorączka, i nie ważne z jakiego powodu.
ja tak uważam
(awve)(awve)(awve)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.