Menu

goraczka

Dzisiaj bylam z moja mala na szczepieniu niedawno zmierzylam jej temperatura i wyszlo 39 stopni!! to jest za duzo jak na takiego malucha ma 6 mc co robic jak myslicie jechac na pogotowie czy nie??

daisy5788
 598  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta goraczka

Odpowiedzi

betty
a nie mówiono ci że gorączka po szczepieniu jest normalną reakcją? daj małemu nurofen w syropie lub czopek i przeczekaj... jutro pewnie już nie bedzie jej miał(prezent)
emiliab
Ja na gorączkę po szczepieniu podawałam mojemu synkowi Paracetamol w czopku.
mycha2706
Tylko nie kładz lodowatego okładu.Najlepiej chłodna (nie zimna!) pieluche no i czopek najlepszy,dodatkowo kąpiel w chłodnej wodzie.
ja80
Podaj syrop lub czopek p/gorączkowy i spokojnie.
karolincia
Niektóre dzieci reagują wysoką gorączką po szczepieniu madzia po szczepieniu tak nie miała ale pamiętam że kiedys przy głupim przeziębieniu miała 39,2 nieźle się wtedy przestraszyłam poszłam do lekarza ale okazało się że ma leciutko zaczerwienione gardełko
Agula80
KAZDĄ GORĄCZKE POWYŻEJ 39 NALEŻY NATYCHMIAST ZGŁOSIK DO LEKARZA, SZCZEGÓLNIE GDY SIĘ UTRZYMUJE I GDY JEST TO OBJAW POSZCZEPIENNYM, KOCHANI NIE WOLNO TAKICH OBAJAWÓW LEKCEWAŻYĆ MOZĘ SIĘ TO SKOŃCZYC BARDZO GROŹNIE DLA ZDROWIA DZIECKA, JESLI PO PODANIU CZOPKA CZY INNYCH LEKÓW ZNOWU WRACA GORĄCZKA TAK WYSOKA, NATYCHMAIST ZGŁOS TO LEKARZOWI, ZAMÓW LEKRZA DO DODMU LUB JEDŹ NA IZBĘ DZIECKA(zla)(aniol)(aniol)(aniol)(aniol) ZDRÓWKA ŻYCZĘ
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.