Menu

Gorączka

Dziewczyny mój synek ma gorączkę 39,2 dalam mu nurofen w czopku czy to pomoże??Sama nie wiem skąd ta gorączka, kataru nie ma nie kaszle.Chłodne oklady na czole mu robie.Panikuje bo mój maly nie choruje, ostatnio mial tak wysoką temperature ze dwa lata temu(placze)

Brygidka82
 1408  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie czopek goraczka

Odpowiedzi

Punia
mój mały tak miał niecałe 2 tyg. tniemu- myślałam, że to trzydniówka a tu się okazało 5 dni poźniej że gardło i oskrzela a wszystko wzięło się z wirusa :/ jeśli dałaś mu dobrą dawkę powinno pomóc. możesz mu jeszcze zrobić okłady no i uważaj na drgawki :/ mimo wszystko radziłabym ci konsultację z lekarzem bo panuje jakieś świństwo i ciężko jest je wyleczyć :((((
babooshka
spróbuj jeszcze okładów, ja np. chłodziłam czółko córeczki wilgotną pieluszką,możesz jeszcze zanurzyc dziecko w chłodniejszej wodzie niz temp. ciała...trzymam kciuki(prezent)
koniczyna
wg mnie może to być angina, mój syn tak ma, daję mu wtedy nurofen w zawiesinie i idę do lekarza. Mój syn rzadko wymiotuje, więc daję w zawiesinie(awve)
wera10
u mojej córki taka gorączka ostatnio oznaczała anginę. na gorączkę podaje milifen i idę do pediatry, bo wiem że nie ma na co czekać.
orzech
u mojej córki przy każdej infekcji pojawia sie podwyzszona temperatura. ale powyżej 39 stopni miała tylko przy trzydniówce. podawałam jej na przemian paracetamol i milifen z ibuprofenem.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.