Menu

gorączka

witam byłam wczoraj z moją córeczką 8msc u lekarza bo od czwartku ma gorączke 38 lekarz powiedział że wszystko ok. wczoraj wieczorem dałam małej czopka ale zaraz była kupa i wsumie nie wiem czy coś to dało, potem normalnie się przeraziłam bo mała miała 39.7 zaczęłam robić jej okłady i dałam jeszcze pół dawki panadolu, w nocy jeszcze gorączka była o 6 rano dałam jej nurofen no narazie ok ale boję się czy zaraz znowu się nie zacznie(pout), a teraz wychodzą jej ząbki jeden wyszedł i drugi wychodzi ale czy od zębów to jest aż taka wysoka temperatura?!

basiaikubus
 1017  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie temperatura przy ząbkowaniu dziecko

Odpowiedzi

avilla1209
jasne ze mozliwe ze od zebow!moj syn mial po 40 stopni goraczki jak zabkowal i do tego biegunka!miala juz 3dnowke?moze tez to byc!obserwuj ja!trzymamy kciuki(prezent)
tlolek
może być a jeśli dodatkowo robi luzne kupki i o kwaśnym zapachu to temperatura najprawdopodobniej jest ale od "brzuszka"
podczas ząbkowania odporność dziecka jest obniżona i łapie różne paskudztwa.
mój jak ząbkuje można poznać właśnie po biegunce a temperature ma tylko do momentu aż nie zacznę podawać leków na biegunke
karolincia
ale u lekarza lepiej sprawdzić ja też zawsze myslałam zabki a przy okazji zawsze jakaś infekcja sie przypętała
basiaikubus
byłam jeszcze dzisiaj przed chwilą u lekarza dla świętego spokoju tak mnie wkurzył spytał czy tylko z gorączką do niego przyszła(zlosc) powiedział że on nie wie dlaczego jest gorączka bo wszystko ok
a kupkę miała taką troszkę luźną przed wczoraj a potem już normalne
mam nadzieję że zaraz przejdzie aaaaa i trzydniówkę miała a może tzydniówka być kilka razy?!
orzech
pediatra mi mówiła, że przy ząbkowaniu może być stan podgorączkowy i tra on 2-3 dni aż do wyjścia ząbka. ponad 39 stopni to chyba za dużo. ja podaję na gorączkę milifen, sa też plastry chłodzące na czoło.
otylka
trzydniówka podobno może być 2x. luźna kupa tez może być od podwyższonej temperatury. ja powyżej 39 stopni podaje milifen z ibuprofenem i paracetamol na zmianę co 3-4 godziny.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.