Menu

GOTOWANIE

Gotujecie codziennie, żeby zawsze było świeże jedzenie podane prosto po ugotowaniu, czy odgrzewacie jedzenie. Ja przeważnie zupy gotuje na dwa dni a drugie danie robię codziennie (glodna)(glodna)

karolcia514
 1061  24

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie gotowanie

Odpowiedzi

monilajsa
(prezent) Gotuję codziennie coś nowego, na razie nie pracuję i mogę sobie na to pozwolić. Z racji tego,że planuję pójście do pracy wszystko może się zmienić.
Jeżeli zostanie mi bigos, fasolka itp - mrożę.
pscolka1987
tak jak (grins) Pani smerrfetka(glodna)(glodna)(glodna)
lola86
gotuje codziennie (kwiatek)
Magdzik
Zależy. Zupa na 2 dni, a drugie, to zależy od weny;) Jak mam jakiś sos, to jednego dnia z ziemniakami, a drugiego z kaszą i też jest świeżo podany obiad(grins)
Ada3610
ja jak Magdzik(grins)
natuuusia19
staram sie gotowac codziennie... jesli zostanie wystarczajaco duzo zupy to jest na 2 dni. drugie dania zawsze robie swierze
domka
Jak gotuję zupę to na dwa dni ;) A jeżeli jest zupa ,to drugiego dania nie ma .....
tlolek
czasem się uda i zupa jest na dwa dni ale staram się żeby każdego dnia był dwudaniowy obiad świeżo zrobiony.
Majaaaaaa0000
Ja zupę gotuje na dwa dni:)
drugie danie, co dziennie:) Czasami na obiad jak mój wraca jest godz 17 ...robie naleśniki, placuszki z jabłkiem, babkę ziemniaczaną , racuchy , omlet ,zależy na co mamy ochotę to gotuje...(prezent)
mala21
Zupę gotuję tak co dwa dni, czasami nawet rzadziej jeśli mały akurat zdrowy i do przedszkola chodzi. Drugie tak z raz w tygodniu zrobie, no może dwa. No ale mąż żadko w domu bywa, a mały raczej zupowy, mięsa nie chce jeść więc dla samej siebie się nie chce
renata29
rzadko gotuję,jak mam na coś szczególnie ochotę albo jestem zmuszona :)
234olenka
gotuję codziennie , czy to zupa czy drugie danie. mój K przeważnie nie jada zup a ja z małym wolimy zupkę dla "lubego"przeważnie mięcho musi być codziennie czy też coś innego dobrego do zjedzenia:zapiekanka, racuchy itp...:)żurek czy biały barszcz z kiełbasą białą i z jajkiem zje..:)mniammm...juto zrobię żurek:)(grins)(grins)(glodna)
daryjka87poznan
Gotuje codziennie.
mycha2706
W jeden dzień zupę,na drugi dzień*drugie danie*... i tak sobie przeplatam...
Marta050709
U nas nie ma takiego czegos jak zupa na dwa dni:-)Bo u nas jest tak ze jak ugotuje zupe i tego samego dnia jaki wszystko nie pojdzie to na dole w budzie pieski czekaja:-)Codzien gotuje,dzisisaj np mam watrobke drobiowa,surowka z kapustki kiszonej i ziemniaczki(prezent)
veronas
codziennie jes swieza zupa i drugie danie:)))
veronas
codziennie jes swieza zupa i drugie danie:)))
veronas
codziennie jes swieza zupa i drugie danie:)))
amalka
Jeśli gotuję zupę- jemy ją dwa dni, przy czym mąż tego drugiego dnia dostaje na ogół również coś "stałego" czyli smażona z cebulką kiełbasa, kaszanka, wątróbka (wszystkie trzy podane z chlebem), placki ziemniaczane, naleśniki faszerowane na ostro... Ciężko pracuje więc się chłopina powinna najeść (grins) Jeśli gotuję drugie danie- na ogół codziennie szykuję coś nowego. Gulasz czy sos grzybowy czasem zostają na następny dzień ale odgrzewane ziemniaki są moim zdaniem po prostu niejadalne (barf)
stokrotka30
ja zazwyczaj gotuje codziennie,czasem jedno ,czasem dwa dania,a jak mam więcej czasu to narobię sobie fure pierogów , gar bigsu, fasolkę,albo leczo i wtedy dzielę na porcję i mrożę ,żeby wtedy kiedy nie mam czasu na gotowanie zawsze było coś gorącego...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.