Menu

GOTOWANIE

Gotujecie codziennie, żeby zawsze było świeże jedzenie podane prosto po ugotowaniu, czy odgrzewacie jedzenie. Ja przeważnie zupy gotuje na dwa dni a drugie danie robię codziennie (glodna)(glodna)

karolcia514
 1020  27

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie gotowanie

Odpowiedzi

monilajsa
(prezent) Gotuję codziennie coś nowego, na razie nie pracuję i mogę sobie na to pozwolić. Z racji tego,że planuję pójście do pracy wszystko może się zmienić.
Jeżeli zostanie mi bigos, fasolka itp - mrożę.
smerrfetka
ja też tak robię,zupę na dwa dni drugie dania codziennie.
pscolka1987
tak jak (grins) Pani smerrfetka(glodna)(glodna)(glodna)
lola86
gotuje codziennie (kwiatek)
Magdzik
Zależy. Zupa na 2 dni, a drugie, to zależy od weny;) Jak mam jakiś sos, to jednego dnia z ziemniakami, a drugiego z kaszą i też jest świeżo podany obiad(grins)
Ada3610
ja jak Magdzik(grins)
natuuusia19
staram sie gotowac codziennie... jesli zostanie wystarczajaco duzo zupy to jest na 2 dni. drugie dania zawsze robie swierze
domka
Jak gotuję zupę to na dwa dni ;) A jeżeli jest zupa ,to drugiego dania nie ma .....
smerrfetka
Mój mąż nie jada zup bo się nie najada,zje żurek i rosół od święta..Więc drugie danie jest obowiązkowo...
tlolek
czasem się uda i zupa jest na dwa dni ale staram się żeby każdego dnia był dwudaniowy obiad świeżo zrobiony.
Majaaaaaa0000
Ja zupę gotuje na dwa dni:)
drugie danie, co dziennie:) Czasami na obiad jak mój wraca jest godz 17 ...robie naleśniki, placuszki z jabłkiem, babkę ziemniaczaną , racuchy , omlet ,zależy na co mamy ochotę to gotuje...(prezent)
mala21
Zupę gotuję tak co dwa dni, czasami nawet rzadziej jeśli mały akurat zdrowy i do przedszkola chodzi. Drugie tak z raz w tygodniu zrobie, no może dwa. No ale mąż żadko w domu bywa, a mały raczej zupowy, mięsa nie chce jeść więc dla samej siebie się nie chce
renata29
rzadko gotuję,jak mam na coś szczególnie ochotę albo jestem zmuszona :)
234olenka
gotuję codziennie , czy to zupa czy drugie danie. mój K przeważnie nie jada zup a ja z małym wolimy zupkę dla "lubego"przeważnie mięcho musi być codziennie czy też coś innego dobrego do zjedzenia:zapiekanka, racuchy itp...:)żurek czy biały barszcz z kiełbasą białą i z jajkiem zje..:)mniammm...juto zrobię żurek:)(grins)(grins)(glodna)
daryjka87poznan
Gotuje codziennie.
mycha2706
W jeden dzień zupę,na drugi dzień*drugie danie*... i tak sobie przeplatam...
Marta050709
U nas nie ma takiego czegos jak zupa na dwa dni:-)Bo u nas jest tak ze jak ugotuje zupe i tego samego dnia jaki wszystko nie pojdzie to na dole w budzie pieski czekaja:-)Codzien gotuje,dzisisaj np mam watrobke drobiowa,surowka z kapustki kiszonej i ziemniaczki(prezent)
Runka
zazwyczaj gotuje jedno danie i codziennie co innego... zupe to moj maz je na obiad a jak zostanie to doje ja na kolacje (tak lubi), jedynie czasem mieso w sosie jak robie to wtedy zostaje na dwa dni, ewentualnie jak kurczaka pieke to tez mamy na dwa dni
veronas
codziennie jes swieza zupa i drugie danie:)))
veronas
codziennie jes swieza zupa i drugie danie:)))
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.