Menu

Grający nocnik

Hej wszystkim(awve) Mamy problem z nocnikiem... Monika zrobiła siusiu do nocnika jakieś 15 minut temu, a ten jak zaczął grać, tak nie może skończyć(krejzolka) Oblukałam go ze wszystkich stron i nawet nie da się wyjąć baterii, jeśli takowe są, choć podejrzewam, że to jakiś czujnik jest chyba, a nie baterie. Ktoś mi powie, jak wyłączyć tego grajka? Bo mi już głowa pęka od tej melodyjki(krejzolka)(krejzolka)

Magdzik
 1840  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Wychowanie nocnik

Odpowiedzi

Panterka
A wytarłaś do sucha? Ja miałam ten sam problem, wytarcie nic nie pomogło... Wyrwałam kabelki i już nigdy więcej nie zagrał...(krejzolka)
betty
teściowa po prostu wyrwała ten czujnik bo też jej kiedyś zwariował...
MaLaCzarna
(smiech)
Wytrzyj go dobrze ręcznikiem w środku do sucha (grins)
ulenka091987
Odwróc do góry dnem, u mnie pomagało jak nie chciał przestać grać
Magdzik
Wytarcie do sucha nic nie pomogło(grins) No i efekt był taki, że nocnik dostał z pięści od męża, aż dno się urwało i po nocniku(krejzolka)(krejzolka)(smiech)(smiech)(smiech) Monika z rozpaczy aż szlochała, ja się wkurzyłam na męża, a mężuś ze spokojem stwierdził: "kupi się nowy"(krejzolka)(krejzolka)(kciuki)(kciuki)
Zana
kiedyś też miałam takie głupie pomysły żeby kupić grający nocnik jak jeszcze Szymon był malutki .... jak zaczął grać tak nie chciał skończyć .... jak Go szurłam z nerwów to pękł .... ale grał dalej .... rozszarpałam całą te pozytywkę i powiedziałam se ... "nigdy więcej" ...każdemu odradzam to gówno .... bo ja wiem czy to motywuje ????
Kasia1978
biedna Monisia....(grins)
beatka7623
No a ja sie uśmiałam (grins)(grins)(grins) Szkoda malutkiej (cukierek) ale dla mnie te wynalazki sa po prostu wyciąganiem kasy Ja kupiłam zwykły z Disneya (kciuki)(kciuki) a i tak młoda woli nakładkę na sedes (grins)
JustiSam
Ja bym wlala wody i wystawila na balkon, niech sie wygra na zdrowie.(smiech)
rozowa82
dlatego nie miałam tego gówna (kciuki)
Magdzik
(grins)(grins)(grins) Biedna Monisia będzie miała nowy nocnik - NIEgrający(grins)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.