Menu

Grający nocnik

Hej wszystkim(awve) Mamy problem z nocnikiem... Monika zrobiła siusiu do nocnika jakieś 15 minut temu, a ten jak zaczął grać, tak nie może skończyć(krejzolka) Oblukałam go ze wszystkich stron i nawet nie da się wyjąć baterii, jeśli takowe są, choć podejrzewam, że to jakiś czujnik jest chyba, a nie baterie. Ktoś mi powie, jak wyłączyć tego grajka? Bo mi już głowa pęka od tej melodyjki(krejzolka)(krejzolka)

Magdzik Mamusia
 1169  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Wychowanie nocnik

Odpowiedzi

Panterka Mamcia

A wytarłaś do sucha? Ja miałam ten sam problem, wytarcie nic nie pomogło... Wyrwałam kabelki i już nigdy więcej nie zagrał...(krejzolka)

betty Mamcia

teściowa po prostu wyrwała ten czujnik bo też jej kiedyś zwariował...

MaLaCzarna Mama

(smiech)
Wytrzyj go dobrze ręcznikiem w środku do sucha (grins)

ulenka091987 Mamcia

Odwróc do góry dnem, u mnie pomagało jak nie chciał przestać grać

Magdzik Mamusia

Wytarcie do sucha nic nie pomogło(grins) No i efekt był taki, że nocnik dostał z pięści od męża, aż dno się urwało i po nocniku(krejzolka)(krejzolka)(smiech)(smiech)(smiech) Monika z rozpaczy aż szlochała, ja się wkurzyłam na męża, a mężuś ze spokojem stwierdził: "kupi się nowy"(krejzolka)(krejzolka)(kciuki)(kciuki)

Zana Mamusia

kiedyś też miałam takie głupie pomysły żeby kupić grający nocnik jak jeszcze Szymon był malutki .... jak zaczął grać tak nie chciał skończyć .... jak Go szurłam z nerwów to pękł .... ale grał dalej .... rozszarpałam całą te pozytywkę i powiedziałam se ... "nigdy więcej" ...każdemu odradzam to gówno .... bo ja wiem czy to motywuje ????

Kasia1978 Mamcia

biedna Monisia....(grins)

beatka7623 Mamusia

No a ja sie uśmiałam (grins)(grins)(grins) Szkoda malutkiej (cukierek) ale dla mnie te wynalazki sa po prostu wyciąganiem kasy Ja kupiłam zwykły z Disneya (kciuki)(kciuki) a i tak młoda woli nakładkę na sedes (grins)

JustiSam Mamusia

Ja bym wlala wody i wystawila na balkon, niech sie wygra na zdrowie.(smiech)

rozowa82 Mama

dlatego nie miałam tego gówna (kciuki)

Runka ExpertMama

moj Michas po pierwszym razie jak uslyszal ta melodyjke to nie chcial na ten nocnik wiecej usiasc, po jakims czasei sam wydlubal "sprzet grajacy" z nocnika, ale uraz zostal, woli nakladke

Magdzik Mamusia

(grins)(grins)(grins) Biedna Monisia będzie miała nowy nocnik - NIEgrający(grins)(kciuki)(kciuki)(kciuki)

Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.