Menu

Granie, malowanie, wycinanie, śpiewanie, tańczenie - jakie są ulubione zajęcia waszych dzieci

Dzieci najbardziej lubią jeśli poświęca się im czas i wspólnie wymyśla zabawy. Niestety rodzice nie zawsze mają na to czas. Co w takich momentach najchętniej robią wasze dzieci? Czym najchętniej się zajmują, kiedy muszą pobawić się chwilę same? Czy lubią malować? Śpiewać? Bawić się lalkami lub samochodzikami?

Ania
 1508  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

dzieci zabawa

Odpowiedzi

MiJa
U nas dominują sporty:D:D : siłowe takie jak zapasy czy boks, ekstremalne takie jak skoki w dal z wersalki ,wspinaczka meblowo-parapetowa, a także zajęcia zręcznościowe takie jak rzut drewnianym klockiem do celu (cel- czyt. brat) czy zabawa ja Cię popchnę a ty spróbuj utrzymać się w pionie:D:D
natuuusia19
jak to corka muzykanta wiki uwielbia wszystko zwiazane z muzyka hehehe:) uwielbia spiewac, grac na organach (narazie to tylko brzdakanie), tanczyc :) jak siedzi sama to zazwyczaj bazgrze cos po swoim zeszycie:) lub karmi lalki:):) czasem tez patzry na bajki:)
karolcia514
jak każda dziewczynka uwielbia coś tam śpiewać po swojemu przy mikrofonie i do tego wywijać pupcia :))) lubi również malować farbami i kredkami no i jak każde dziecię oglądać bajki........ dodam jeszcze ze lalami tez się lubi bawić :)
amalka
Nic z wymienionych w pytaniu :) Ulubione zajęcia to:

- lutowanie (wraz z tatą)
- wkręcanie/ wykręcanie śrubek
- rozkręcanie zabawek
- wbijanie gwoździ (wraz z tatą)
- łączenie ze sobą kabli i kabelków
- pomaganie przy gotowaniu/ pieczeniu (szczególnie pizza i babeczki)
- odkurzanie
- łapanie (i znoszenie do domu) wszelkich ślimaków i robaków

Reszta zajęć typu układanie puzzli, klocków, malowanie... to zabawy "drugiej kategorii" :)
emiliab
U nas jak u geodonna69 synek sam to tylko bajki ogląda. Reszta zabaw to wspólna zabawa, no chyba, że synka strasznie rączki swędzą to wtedy sam broi i twierdzi, że się bawi.
mycha2706
Ala czyta namiętnie,Igor lubi malować,Hubert bawi się autkami bądź zwierzątkami.Najchętniej jednak cała trójka ogląda bajki
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.