Menu

Grillowane potrawy dla dzieci

Jutro mój maż ma urodziny i zaprosiliśmy sporo osób w tym wiele będzie z dziećmi - wiek 2-6 latek. Najmłodszy będzie mój :) Nie bardzo mam pomysł co przygotować na grillu, żeby dzieciaki zjadły to ze smakiem. Jak macie jakieś propozycje to bardzo proszę o radę bo czasu coraz mniej !

paula80
 797  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odżywianie przepis grill potrawa

Odpowiedzi

kosia
Dzieci to chyba najchętniej wcinają kiełbaski. Kup jakieś fajne małe kiełbaski na koniec grilowania możesz na nich ułożyć plasterek sera żółtego żeby się roztopił. Przy dzieciach to chyba bardziej się liczy sposób podania niz sama zawartość. Z kiełbaski zrób buźkę na talerzu, z grzanek z bagietki np oczka - na bagietce możesz położyć po plasterku pomidora, nosek z keczupu :) Na pewno będzie smakowało, że hej!
Ju25lka
Moja Ania wlasnie z grilla to najchętniej je grzaneczki i cukinię. Nie przepada za mięsem grillowanym chociaż czasami kawałek karczku sobie skubnie. Fajne też są ziemniaczki z grilla, z masełkiem ziołowym i serem. Przekrajasz ziemniaki na połówki, do środka dajesz masełko i serek żółty, zamykasz obie połówki i zawijasz każdego ziemniaczka z osobna w folię aluminiową i na grilla.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.