Menu

Grupa krwi dziecka

Znacie grupę krwi swoich dzieci? Mnie się ostatnio Ania zapytała jaką ma grupe krwi - a ja zrobilam wielkie oczy - nie wiem. Przegrzebałam ich książeczki zdrowia stare i nic - żadnej wzmianki nigdzie na temat grupy krwi. Pójdziemy chyba jutro do przychodni oznaczyć grupy krwi, albo do laboratorium, bo to przecież warto znać. Ja nie wiem jakim cudem mi to umknęło.

kosia
 1616  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

grupa krwi

Odpowiedzi

lolita
Ja przyznam,ze tez nie wiem....
rozowa82
tak wiem, jak leżalam z małą w szpitalu to poprosiłam o zrobienie badaia na grupe, Zuza miałą wtedy 7 tygodni i z tego co słyszałam to podobno powinno sie takie badanie powtórzyc jak dziecko kskonczy pół roku, ale czy to ożliwe zeby grupa krwi sie zmieniła? Zuza ma 0 Rh+ taką jak tatuś:)
kasia13_archiwum
Nie wiem... Badaja tylko w razie, gdy jest to potrzebne...
darzenka
ja wiem bo mam z meżem konflikt krwi wiec muszę wiedzieć
jaka krew maja moje dzieci :)
tlolek
niestety nie wiem ale przy okazji jakichkolwiek badań krwi poproszę o oznaczenie grupy
avialle
ja nie znam ale teraz będę robiła badanie krwi więc poproszę o zbadanie grupy, ponieważ Filip skończył pół roku. A czasem przy jakimś nieszczęściu decydują ułamki sekund, więc jak będę znać poczuję się bezpieczniej.
Ju25lka
Też nie znam...
irekzboralski
ja nie wiem a swoją grupę też poznałam dopiero jak byłam w ciąży a miałam wówczas 25 lat
mammma
ja znam. już w ciązy byłam przewrażliwiona na tym punkcie, bo groził mi konflikt serologiczny. Na szczęście mała ma taką samą jak ja. ale swoją grupę to poznałam dopiero jak byłam w ciąży i robiłam badania
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.