Menu

Grypa żołądkowa:(

Kochane mój syn (3 lata) wczoraj w nocy zaczął wymiotować a w dzień doszła jeszcze biegunka. Tej nocy zaczął gorączkować. Dostaje bakterie na brzuszek i dużo pije. Ile może go męczyć ta gorączka?
Lekarka kazała podawać czopki ale zastanawiam się czy jechać z nim na pogotowie czy czekać aż gorączka minie? Jak długo może ją mieć? :(

evenis
 727  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zdrowie dziecko

Odpowiedzi

evenis
Dzisiaj jeszcze nie wymiotował a kupę robił rano. Teraz ma tylko gorączkę
agnese32
sprawdz czy to nie jest rotawirus bo u mojego synka tak sie zaczynalo wymioty a potem sama biegunka musial byc pod kroplowka(kwiatek)
mammma
ja w ostatni weekend zaliczyłam ambulatorium w szpitalu dziecięcym właśnie z powodu tzw. jelitówki. Pani doktor zdradziła mi prosty sposób jak sprawdzić czy dziecko jest odwodnione i potrzebuje kroplówki: suchy język. jeśli język jest wilgotny, to jest ok (jak za przeproszeniem u psa) (awve)
po 30 m-cu życia na zatrzymanie biegunki podaje się Nifuroksazyd. tylko że na pogotowiu nie przepisują innych leków, niż te ratujące życie. trzeba iść do pediatry czy rodzinnego.
mam nadzieje że napisałam zrozumiale, zmęczona jestem po pracy (awve)
morelive2007
kup w aptece ORSALIT i daj dziecku do picia,to coś w rodzaju kroplówki tylko że do picia,my tez przez to przeszlismy :(
dzikakobieta
goraczke wysoka zbijaj czopkiem co 6 - 8 h do picia duzo plynow,najlepiej wode i soki rozcienczone ,dawaj tez mu po pol szklanki coca - coli cztery razy dziennie,rewelacja na zoladek i biegunka,dawaj tez paluszki i banany,sucharki lub biszkopty.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.