Menu

Halloween.

Święto to jeszcze nie całkiem "weszło" do polskiej tradycji ale już większość wymyśla na ten dzień różne zabawy i atrakcje :) Ja np mam przywiezione przez męża babeczki duszki i ciastka w kształcie nietoperzy :D upieczemy je z chłopakami,na kolacje przygotujemy "straszne tosty". W lidlu jest mnóstwo artykułów związanych z halloween więc też trochę kupimy i zorganizujemy małe przyjęcie :) Które z Was organizują coś na ten dzień i co?

GaaSoolinaa
 543  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Dom i Ogród halloween

Odpowiedzi

daryjka87poznan
My tylko bedziemy wycinac dynie. Zapalimy ją i postawimy na balkonie.
emiliab
Nie nasze święto, nie nasza tradycja, więc koło pióra mi to lata.
pscolka1987
A my nic ...to bardziej czas pamięci i zadumy dla bliskich którzy odeszli ...
Tuptolek
My obchodzimy Święto Zmarłych i Wszystkich Świętych. Nie jest to w naszej kulturze powód do radości, tylko do zadumy nad życiem i przemijaniem. Tego uczę synka i on sam to powtarza. Też mam nadzije, że to się nie przyjmie.
Beki
Beznadzieja jak dla mnie... a najbardziej denerwuje fakt, że w przedszkolu jest hallo.. w środę.. niby bal przebierańców, ale dzieci mają się ubrać strasznie czyli czarownice itp. Moja ma 3 latka, mam nadzieję, że się nie wystraszy kościotrupów.. przykre to jest że od początku :/ wogóle mi się nie podoba ten pomysł, myślę, że jej po prostu nie wyślę w ten dzień do przedszkola :/
mammma
nie obchodzimy halloween
Magdzik
Dla mnie to żadne święto...
lola86
Ja muszę mieć tylko cukierki najlepiej pare kilo , Bo sąsiedzi nie daj mi żyć (Będą straszyć )
Kasia1978
jest to jedyne święto które mi sie nie podoba...i mam nadzieje ze nie wejdzie na stałe do nas...
amalka
A ja nie mam nic przeciwko (grins) Zmarłych wspominam często, nie tylko w jednym dniu w roku... Dla mnie bardziej bolesne są rocznice śmierci bliskich osób (placze)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.