Menu

Halo? Babcia? - mały człowiek przy telefonie

W jakim wieku wasze dzieci zaczęły rozmawiać (przykładowo z babcią) przez telefon? Czy chętnie rozmawiają nie widząc bezpośrednio do kogo mówią? Czy może się wstydzą i nie chcą rozmawiać? Napiszcie jak wasze pociechy podeszły do rozmów telefonicznych, czy było to dla nich ciekawe, czy też wręcz przeciwnie.

Ania
 1469  7

Odpowiedzi

elizka
Alex ma dwa lata świetnie sobie radzi z telefonem a jeśli chodzi o rozmowę z dziadkami to jest taka
kup niuniowi - bruma , jeepa , autobus i tira a potem nie mam czasu pa
a i ciuciu ....
Jest zabawny - ma odwagę do ludzi których zna i ma chęć rozmawiać
sque
Moja córa skończyła właśnie 21 miesięcy i może tak od 2 miesięcy rozmawia z babcią przez telefon, naprawdę rozmawia, po swojemu ale jednak i jest to raczej codziennie. Razem z mężem śmiejemy się, że zdaje codzienny raport z tego co robiła i gdzie była w ciągu dnia. Wcześniej jak dawaliśmy jej telefon to było tylko słychać jej oddech lub po prostu odwracała główkę od telefonu zawstydzona. Teraz często sama przynosi mi telefon i mówi: 'alo baba' co znaczy, że mamy dzwonić do babci.
daryjka87poznan
Moja od niedawna zaczeła rozmawiac z babcia przez telefon, ma 2,5 roczku. Ale jej rozmowa jest taka ze mowi baba jajo :D Czyli mowi ze babcia kup mi jajko niespodzianke :D
monique25
mój czesto ze mną nawija wieczorami przez tel jak jestem w pracy. Przed snem obowiązkowo telefon do mnie. Ma trzy lata
natuuusia19
moja mycha zawsze interesowala sie telefonami:) jeszcze nie mowila a wyrywala tel z reki i cos tam po swojemu nawijala:) tak ok roku krzyczala wieczorem "alo alo bacia" i musielismy dzwonic do tesciowej:) nadal nawija:) czasem bierze sama kom, naciska cos na klawiaturze i mowi "babciu przyjdz do mnie, niunia mowi" hehe
karolcia514
moja myszka uwielbia rozmawiać z jedna jak i druga babcia a o dziadku nie wspomnę :) zawsze mówi co robi ..... ostatnio kiedy moja mama dzwoniła to wyrywała mi tel i mówiła loja kup mi cios ... a kiedy dzwoni teściowa i pyta sie jej co robi tatuś to wola pali plocha ( czyli papierosa )
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.