Menu

Handel na targowiskach

Cześć czy ktoś z was handlował już kiedyś na targowisku? Jakie ma odczucia? Byłem dziś na targowisku dostałem zaj....stą miejscówe z prawej ciucholand z lewej ciucholand + chemia, słodycze z Niemiec z tyłu kosmetyki z najniższej półki z przodu ciucholand. Klasa średnia do mnie w ogóle nie dochodziła bo omijała takie miejsca. A klienci którzy do mnie podchodzili to się za głowę chwytali jak słyszeli cenę np. 14 zł za coś co kosztuje od 12-24 zł. Ci co stali pod rynkiem na "lewo" mieli lepszą klientele mimo że towar to buble z lat 60 jak np. dyplom koła plastycznego czy podobne śmieci.

Pateras
 698  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse handel

Odpowiedzi

euphoria29
Nie chodzę na targowiska więc ciężko jest mi się wypowiedzieć.
Pateras
wiem ale to "oni" czyli władze targowiska Cie "układają" na tym targowisku przynajmniej u mnie a według mnie powinny być jakieś kryteria za sprzedaż towaru lepszego w lepszym miejscu na targu 7zl za m2 za miejsce gdzie sprzedają buble 4zl za m2 a jest: płacisz jedną stawkę i liczysz na farta w rozstawianiu (gdzie cie przydzielą). Trochę chore.
Danusia79
Ja co roku handluję choinkami na targowiskach i miejsce wybieram sobie sama, rysuję mapkę, którą załączam do podania i wydanie zezwolenia i to miejsce dostaje, bez różnicy w jakiej miejscowości, u nas tak jest, płacę 6 zł za m2, a moje stanowisko zajmuje 10 a czasami nawet więcej. Co innego, że pierwsze dni, to co roku ta sama historia, pojawiają się nowi handlujący i zajmują miejsca tym co handlują od lat, tak jak my, no i wtedy są akcje z policją, strażą miejską itd. Może dowiedz się czy Ty nie możesz zmienić lokalizacji i dołaczyć mapki itd, a wtedy niech Cię przeniosą. Jeśli masz jakieś pytania, pisz na pv (awve)
beatka7623
Moja mama kupę lat handlowała a ja z nią Miejscówkę same wybierałyśmy Jak najlepszą (kciuki)(kciuki) A jesli jest już tłok i inne miejsca są wykupione to dają co popadnie Niestety
Pateras
@annabasiak1980 to może być dobry pomysł handel w małych miejscowościach - dzięki muszę to rozważyć.(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Pateras
P.S. u mnie nie ma tak że sobie wybieram miejsce na podaniu :( pytałem i powiedziano mi że miejsca nie ma i mam się cieszyć że w ogóle coś mają. Ale takie miejsce jak dziś to ja mam w d....e.
Iwona1977
@Pateras teraz to trzeba nizla miec gadke zeby klienta nakrecic...wiem bo przez jakis czas pracowalam sprzedajac karty rabatowe do roznych restauacji ,klubow itp nawijka to podstawa
Pateras
ja swego czasu pracowałem w sprzedaży kart kredytowych przeje....ne ale również jako telemarketer i to była praca super póki się zarząd nie zmienił i obcięli 3/4 pensji tym sposobem nagle ludzie zaczęli zarabiać marne 800-900zł
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.