Menu

hej dziewczynki

Jak tam spędziłyście weekend?

postrzelonanama
 231  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport weekend

Odpowiedzi

MariaMagdalena1
Spotaknie z rodziną i spacer niedzielne głównie to co robiliśmy
kama86
Rodzinnie..
iwus198920
w niedzielę pojechaliśmy do chrzestnej męża
Beatka9316
Nas odwiedziła teściowa ;]... Przyjechała w czwartek wieczór i w sobotę wieczorem pojechała. Całe szczęście, że ta jej wizyta trwała tyle bo inaczej to bym zwariowała do reszty i chyba bym poszła siedzieć za morderstwo.. ( Żarcik ) :D. W niedziele odpoczywałam po wizycie teściowej. A wieczorem poszliśmy na herbatkę do moich rodziców gdzie była jeszcze moja siostra z partnerem i dzieckiem :).
amalka
W czwartek padła nam lodówka, rozmroziło się wszystko (!!!) a zamrażalnik miałam zawalony po brzegi... Pół dnia szukaliśmy zamiennika (w razie "W") a wieczorem czekaliśmy na serwisanta. który to się ostatecznie nie pojawił (zla) W piątek nieco mrożonek przerobiłam i koniec końców wybrałam nową lodówkę. Później całą noc (do około 6ej rano) gotowałam pozostałe (do niedawna) mrożonki i pucowałam nabytego "sprzęta". W sobotę rano sprzątałam, piekłam i gotowałam (mąż miał urodziny), w niedzielę dalej gotowałam i sprzątałam... Wypoczęłam w ten weekend, że hoho!
JUSTYNA300511
w sobotę basen z dziećmi i znajomymi potem skoczylismy w drodze powrotnej do
McDonalda a w niedziele bylismy na chrzcinach u mojej bratanicy
Iwona1977
Sobote przelezalam cala w lozku...z racji tego ze dzieci wywialo na ferie ...a niedziele spedzilam....hmmm tez w lozku :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.