Menu

hej dziewczyny mój mąż bardzo łysieje i narzeka

Jednak u nas jest to dziedziczne w rodzinie, ale on bardzo to przeżywa, nie wiem, ale czy któraś z was też tak ma, ja już się zastanawiam czy czasem do psychologa nie będziemy musieli iść. jak wasi partnerzy radzą sobie z łysieniem?

xyz01
 690  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Partnerstwo i Rodzina łysy utrata włosów łysienie

Odpowiedzi

Beatka9316
Do psychologa ? Hmm no owszem możecie razem iść ale czy to jest tak na prawdę potrzebne. Porozmawiaj z mężem na spokojnie,że nie ma w tym nic dziwnego teraz w coraz młodszym wieku mężczyźni łysieją. Powiedz że podoba Ci się i że nadal jest bardzo przystojny. Podnieś go jakoś na duchu i wspieraj go... Nic mu innego nie pozostało jak zaakceptować to jak teraz wygląda i jak będzie wyglądał bo tego się nie da zatrzymać tylko będzie łysiał dalej...
mycha2706
Ja tam lubię łysych...
Beatka9316
No mój mąż ma włosy ale ścina się bardzo trutko prawie na łyso i też mi się bardzo podobają łysi :) chociaż mam wielu znajomych którym by to nie pasowało... Ale to jest kwestia gustu i przyzwyczajenia... Chodź wydaje mi się, że w łysieniu nie ma nic strasznego taka kolej rzeczy
jagoda30
Mój też łysieje,robią mu się"zatoki",ale śmiejemy się z tego,ponoć wycierają się od moich ud (grins)
amalka
Mój nie łysieje za to jest siwy jak gołąbek. Zaczął siwieć mając lat 20. Koło pierza mu to lata, podobnież mnie.

Podobnie jak @Mycha lubię łysych. Wielu facetom nie do twarzy z włosami. Gorzej wyglądają "pożyczki" lub czubek głowy jak kolano a z tyłu koński ogon (krejzolka)
ulenka091987
łysieje bo ma za dużo testosteronu czyli krótko mówiąc łysieje bo jest bardziej męski od innych facetów :) nie znałam mojego męża za czasów gdy jeszcze miał włosy ale odkąd go znam na pewno kompleksów z powodu łysinki nie ma :)
Jamama1
Bratu bardzo pomogl przeszczep wlosow. Przestal spedzac tyle czasu przed lustrem i pozbyl sie kompleksow.
clyde22
Jeśli czegoś nie można zmienić, najlepiej to zaakceptować - to skuteczna droga do szczęścia, jak na wstępie napisała bogini mądrości...

Ja, mimo że nie mam problemów z pytania, od lat strzygę się na 3mm i czuję się z tym świetnie. Połowa, jak zobaczyła moje stare zdjęcia z bujną czupryną, powiedziała, że takiego nigdy by mnie nie wzięła... (zabujany)(jezyk)
amalka
@Clyde to tak jak u nas (hahaha) P z tymi jego loczkami wyglądał straszecznie. Druga Mama męczyła mnie, bym męża przekonała do zapuszczenia włosów. Odparłam, że NIGDY (rock) Mnie się tam mój siwy żołnierzyk podoba (serce)
clyde22
Przez fryzurę m.in. mam tą połowę, którą mam. ;) (kciuki)(kwiatek)
ulenka091987
To że nadmiar testosteronu ma wpływ na łysienie to już od jakiegoś czasu wiadomo, niestety nie jest to jedyna przyczyna łysienia, bo żeby poziom testosteronu wpłynął na łysienie musi być jeszcze genetyczne uwarunkowanie do tego
Eudaimonia napisała:
Ta, każda ideologia jest dobra, jeśli poprawia samoocenę.

Z tego, co piszesz, Uleńko, wynika, że mężczyźni gęsto owłosieni cierpią na niedomiar testosteronu. No popatrz, musisz powiadomić o tym odkryciu endokrynologów. Będą zadziwieni, że przez tyle lat błędnie mniemali, że to łysienie oznacza niedomiar, a bujne owłosienie wysoki poziom testosteronu.
amalka
To nie testosteron wpływa na łysienie a jego pochodna (tak gwoli ścisłości)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.