Menu

Hej kobietki

Mój mały wstał dziś rano i pierwsze co zrobił to... zwymiotował. To było 3h temu i od tamtej pory wymiotował jeszcze dwa razy po wypiciu herbatki. Teraz wcina chrupki kukurydziane i na razie nic. Poza tym jest wesoły. Wczoraj jadł ogórka zielonego- myslicie że to może być przyczyna?

monia13100
 740  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zdrowie zatrucie wymioty dziecko

Odpowiedzi

LaMandragora
Chrupki kukurydziane sa ok, sa lekkostrawne. Jezeli dziecko wymiotuje wazne, zeby sie nie odwodnilo, wiec dbaj o to, aby duzo pil. W sumie picie w takim przypadku (obojetnie czy wymioty czy biegunka) jest o wiele wazniejsze niz jedzenie czy sen.
Zdrowka dla synka.
LaMandragora
Wymioty od ogorka? Nie, nie slyszlam.
kaisaa4
spróbuj podać mu jakiś probiotyk. to na pewno nie po ogórku i spodziewaj się że może pojawić się biegunka. podawaj tylko lekko strawne potrawy bo inne będą jeszcze bardziej podrażniać żołądek i jelitka.
bialaanka
Mój mały przeszło rok temu...Przez cały dzień był wesoły i pełen energii,wieczorem jak zwykle kąpiel i mleko...i wtedy zwymiotował po raz pierwszy po ok 10minutach,następnie po pół godzinie,podałam mu wodę do picia,wypił i położył się na łóżko,był wykończony...zasnął....Postanowiliśmy pojechać do szpitala...okazało się,że to rotawirus. Przez dwa dni wymioty i biegunka...kroplówka.
Obserwuj małego i przede wszystkim dawaj dużo do picia...
Kasia011085
mój maż cała noc wymiotował i rano też jakiś wirus lata w powietrzu......
beatka7623
Chyba że coś jeszcze jadł i mu się przykleiło do żołądka ale pewnie wirus kochana
monia13100
Dzięki dziewczynki za cenne rady- okazało sie że nie był to wirus tyko cos mu zaszkodziło. Więcej nie wymiotował i wszystko wróciło do normy.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.