Menu

hej, w jakim wieku przebiłyście dziecku uszy?

:)

Anitka84
 338  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem przebicie uszu

Odpowiedzi

amalka
Krzysiowi uszu nie przebiję (chyba, że ta dziwna moda wróci i sam się okaleczy) ale gdybym miała córcię, zabrałabym ją do kosmetyczki dopiero na wyraźną prośbę "małej damy".
oli28
Na pewno nie przekuła bym kilku miesięcznej dziewczynce,gdzie dziecko jest w ruchu poznaje swoje ciało ciągnie się za uszka itp.Mam córeczkę i poczekam z tym,aż ona sama wyrazi chęć posiadania kolczyków.
koza54
3 lata córa miała, oczywiście zafascynowana była moimi kolczykami i też sobie zażyczyła :)
monia01081985
moje córki jeszcze nie mają przekutych uszów bo tak jak oli28 stwierdziłam że jak córka sama będzie chciała to dopiero wtedy jej przekuję moja ma nie długo szóste urodziny i właśnie w prezencie będziemy jej przekuwać uszy bo sama taki prezent na urodziny sobie zarzyczyła
mamaGosia
Nie mam córci, ale poczekałabym z tym do momentu kiedy mała sama, świadomie podejmie taką decyzję. W końcu to jej ciało i jej uszy(awve)
tlolek
jak sama będzie chciała to wtedy przekłuję
lola86
Nasza miała na roczek , Sąsiadka pani doktor przebiła małej jak miała 4 miesiące .
maja1482
W maju tego roku, sama o to poprosiła. Je do końca przekonana nie byłam, ale mała się uparła i nie odpuściła. Ma 5 lat.
Nena
Niedawno poruszany temat był i ku zgorszeniu niektórych mam pisałam, ze moja corka nie ma przebitych uszu bo tatuś twierdzi, ze to nie krowa i nie trzeba znaczyc, ale za to jej kuzynka niedługo po urodzeniu" nabawila sie" gdyż w hiszpani dziewczynkom przebijaja uszka jeszcze w szpitalu bo szybciej sie goi- ponoc tak samo jak pepek.
czekoladka22
8 miesięcy
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.