Menu

hello dziewczyny

Chcę kupić karuzelę taką co się zawiesza nad łóżeczkiem, obczaiłam już tą z fisher price, kosztuje ok. 150 zł, zdjęcie poniżej, ma któraś? Nie wiem czy jest sens ładować w to tyle pieniędzy. Długo wisiała wam taka karuzela nad łóżeczkiem dzidzia?

Marcysia24
 254  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem fisher price

Odpowiedzi

joasik31
My mieliśmy taką za ok. 40 zł baby one, wisiała jakieś pól roku, dopóki mały nie zaczął siadać. Moim zdaniem 150 zł to strata pieniędzy, ale to kwestia zasobności portfela i naszej postawy, czy musimy mieć bardzo drogie zabawki, czy raczej trochę tańsze, ale też dobre
yasbet1983
Ja kupiłam podobną fisher price ale używaną, taką z projektorem. U mnie się sprawdza. Mała ma 11 miesięcy a nadal lubi zasypiać przy tych melodyjkach i patrzy sobie na kręcące się światełka na suficie.
tlolek
synkowi kupiłam nową taką z pilotem dzięki którem nastawiałam melodie itd. Karuzela u nas okazałą się zbawienna. Zasypiał przy niej, miał jedną ulubioną melodie :) karuzela wisiała nad łóżeczkiem 1,5r.
Córci kupiłam fishera ale używaną także na pilota. też ten sam efekt, jedna ukochana melodia i spokojny sen. także jakieś 1,5 r nam służyła
Beatka9316
Ja miałam taką za około 80 zł. u mnie wisiała coś koło 6 miesięcy póki moja mała się do niej nie dorwała i nie zepsuła. Ogólnie fajna sprawa lubiła leżeć w łóżeczku i się patrzyć na kręcące się motylki i słuchać melodyjki. Ale na zasypianie w ogóle się nie sprawdzało bo wtedy jeszcze bardziej szalała niż to wszystko warte to się sprawdzało tylko w ciągu dnia :)
sweetnessa27
Mam też zamiar kupić karuzelę z Fisher Price, tylko z projektorem. Też około 150zł.
monikarogalska2
Przy pierwszym dziecku miałam karuzelę z fishera taką jak przedstawiła Eudaimonia. Niestety co tydzień musiałam kupować nowe baterie (bodajże 4 szt R20(krejzolka)) teraz mam z canpola nakręcaną i zaiteresowanie jest takie samo... a ile pieniędzy w kieszeni (kciuki) .
oli28
Mamy karuzelę z projektorem FP mała ma 14 miesięcy i uwielbia przy niej zasypiać
kama86
Mialam identyczna jak @Eudaimonia...Kozystalam z niej tak do 9-10mc.
Bo od kiedy mala zaczela sama wstawac to wieszala sie na karuzeli i trzeba bylo ja sciagnac.
Karuzela jest rzecza dosc praktyczna,zajmuje dziecko i dziala kojaco(kciuki)
Nena
U mnie przy jednym i drugim jakieś 5 minut- dzieci bały sie wiszących zwierzątek- płacz, odwracanie głowy- dostalam w prezencie to nawet nie wiem ile kosztowala, ale wiem ze dobrze sie sprawdza taka nakrecana-pozytywka bo oszczędzasz na bateriach.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.