Menu

Herbatka

Czy jak mały skończy miesiąc za tydzień to mogę mu podać już herbatkę? Jak tak to jaką z kopru czy jakąś inną? jest jakaś firma z której te herbatki są lepsze czy to bez znaczenia? Pytanie może i durne ale nie wiem więc wole zapytać.

Niegrzeczna
 606  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta herbatka

Odpowiedzi

Majaaaaaa0000
Możesz kupić małemu od pierwszych dni życia! Ale możesz też zaparzyć zwykły rumianek tylko jak będziesz chciała dosypać cukru to musisz go najpierw przegotować...Ale dla dziecka najlepiej bez cukru...Możesz też dać mu do picia samą glukozę...
Beki
To zależy. Jak karmisz piersią to nie dopajaj, bo automatycznie będziesz miała mniej pokarmu w piersiach. A jak mlekiem modyfikowanym to lepiej podawać wodę niż te herbatki.. ale one nie są złe.
Beatris0302
Ja dawałam po mies herbatkę koperkową w torebkach do parzenia.. a jak potem to granulowana z Hipp'i
Ada3610
ja mam z humana, ale najlepiej parzyć samemu rumianek albo koper włoski. Nie należy słodzić, a glukozy to się nie podaje dziecku.
emiliab
Przy karmieniu piersią dziecko nie potrzebuje żadnych herbatek, przy mleku modyfikowanym możesz podawać. Herbatki na opakowaniach są oznaczone od kiedy można podawać. Ja kupowałam Hipp lub Bobovita.
emiliab
Przy karmieniu piersią dziecko nie potrzebuje żadnych herbatek, przy mleku modyfikowanym możesz podawać. Herbatki na opakowaniach są oznaczone od kiedy można podawać. Ja kupowałam Hipp lub Bobovita.
xkasiulax
jest bardzo ciepło i dziecku na pewno chce się pić podaj wode przegotowaną albo łaśnie herbatki ja podawałam z kopru włoskiego
kaisaa4
najlepiej przyzwyczajać dziecko do picia wody. jest najzdrowsza.
Niegrzeczna
Nie karmię piersią bo straciłąm pokarm :( zapierałam się rękami i nogami żeby wrócił bo było jeszcze ciut w piersiach ale nic z tego ani kropli od kilku dni nie ma a pytam o herbatke bo mały miesiąca nie ma a 150 ml mi mleka modyfikowanego wypija i wydaje mi się, że to dużo
kasia3030
Wydaje mi się że za dużo wypija tego mleka, moja ma niecałe 2 miesiące a wypija 120ml, a herbatki to jak dziewczyny piszą np z korpu włoskiego, albo wodę.
Magda27
Ja kupuję z Hippa od 1tygodnia życia z kopry włoskiego.....
elizka
również dziecko przepijałam Alexa wodą i herbatkami HIPPA
koper włoski - rumianek .....
racjooleq
Niegrzeczna Davidkowi koper nie zaszkodzi na przygody brzuszkowe:)

Próbuj dostawiać może laktacja się znów rozbuja:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.