Menu

herbatka

czy zamiast herbatki z hippa kopru wloskiego moge dac 2miesiecznemu dziecku rumianek?

Pacholec
 634  20

Znajdź pytania na ten sam temat:

herbatka

Odpowiedzi

Karola5
Myślę, że tak.
jola8443
mysle tak samo jak karola5
Ada3610
możesz, ja dawałam od urodzenia koper na przemian z rumiankiem.
Karola5
A co dzidziuś ma jakieś problemy z brzuszkiem?
piasekpustyni
ja bym nie dawała bo rumianek jest bardzo zanieczyszczony i może wywołać uczulenie - nawet położna nam to mówiła, podobnie okulistka - żeby ABSOLUTNIE NIE przemywać oczu rumiankiem.
jagoda30
daj wodę z glukozą, po tym nie boli brzuszek.Jak przedawkujesz koper to będzie kolka tak samo z rumiankiem
Beki
Wodę normalną podawaj.
Madzik8889
mikama@ Mi wodę z glukozą położna kazała podawać zynkowi bo był lekko żółtawy a ponoć glukoza wypłukuję z organizmu bilirubine(czy jak to się tam piszę) to tyle na ten temat. Mój synek nie chciał tego pićwięc jak skończył tydzień to zaraz mu kupiłam herbatkę z kopru i to już prędzej pił.

Co do rumianku to poczytaj na opakowaniu tam zawsze piszą od którego tygodnia czy miesiąca można podawac dziecku daną herbatkę.
Madzik8889
synkowi***
piasekpustyni
@Madzik8889 bilirubinę wypłukuje częste picie i oddawanie moczu czy kupki, dlatego należy dziecko często przystawiać do piersi jeśli się karmi naturalnie, a jak nie to dużo dawać pić i nie sądzę żeby tu cukier był niezbędny. Po prostu słodki smak dzieci chętniej i więcej piją, dlatego pewnie położna zasugerowała tą glukozę...
Pacholec
u mnie nie ma zadnych problemow z kopa czy brzuszkiem karmie go sztucznym mlekiem i kilka razy na dzien pije koperek ale dzis skonczyl sie a wyjsc do sklepu nie bylo jak wiec pytalam czy moge podac ale juz mam wiec jest ok:)))
Karola5
Aha rozumiem. Wodę z glukozą przeważnie daje się dziecku na przepojenie w ciągu dnia. Zazwyczaj ja tak robiłam.
Beki
Nie mam pojęcia po co ta glukoza.. kolejna głupota. W życiu bym nie pomyślała żeby dosładzać wodę co by moje dziecko więcej piło.. tak czy siak pije.. czego my nie nauczymy tego dziecko się nie nabędzie. (krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
Karola5
Zgadzam się z tym co napisała Beki. Dzieci niektóre lubią np wodę z glukozą a niektóre samą wodę. Ja dawałam swoim dziewczynom wodę z glukozą na przepojenie póki nie wprowadziłam tych herbatek dla dzieci albo odpowiednie soczki.
Beki
Karola wiadomo, że jak dziecku podasz wodę z cukrem i czystą to wybierze słodką.. dlatego też głupotą jest dla mnie dosładzanie czystej, zdrowej wody i w ogóle pokazywanie dziecku słodkiego smaku do picia, a tym samym uczenie.
Karola5
Moje teraz piją picia rodzaju Kubuś Play, jakieś soczki w kartonikach bo wody gazowanej albo takiej zwykłej to nie chcą pić za bardzo, chociaż uczyłam. No ale to dziecko ma wybór.
Beki
Karola, wiadomo, że Twoje to piją na słodko (kciuki)(kciuki) I, że uczyłaś.. hehe
jagoda30
nabieram przekonania,że w tym klubie wzajemnej adoracji to własnego zdania mieć nie można,jeśli jest inne
szybki2303
Mój syn pił rumianek i koperek w granulkach.Zobacz na opakowaniu od kiedy można podawać.
Karola5
No niestety mają takie upodobania, ale wracając do tematu herbatki z kopru czy rumianku to nie piły ich wcale. Całe opakowania musiałam wyrzucić tych herbatek... :/
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.