Menu

Herbatki a karmienie piersią-pomocy!

Witajcie!Moja 6-miesięczną gwiazdeczkę karmię piersią i od jakiegoś czasu z nią walczę żeby piła jakieś inne napoje,ale w żaden sposób nie mogę jej nakłonić do picia z butelki.Z apetytem zajada się obiadkami i deserkami,a nawet pije z łyżeczki,ale przecież nie będę jej poić z łyżeczki .Najpierw myślałam,że nie chce jej się pić ale okazało się że nienawidzi smoczka z którego coś kapie.Trochę to dziwne bo uspokajacza ciągnie.Pomóżcie jeśli możecie(pout) .

Jaga80
 605  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie dziecko butelka

Odpowiedzi

ADAMSKA98
powiem tak jak niechce z butelki to nie bedzie pic musisz dawac jej lyzeczka ja swojemu tez tak podawalam pic cierpliwosci
Jaga80
kASIA13 A od kiedy podawałaś z niekapka?
ADAMSKA98
ja podawalam jak mial 8,9 miesiecy
Achcha
mam to samo, pije z cyca, z kubka niekapka nie chce a mam juz dwa różne bo myslałam, że ten pierwszy mu nie pasił, z lyżeczki to za dużo zachodu i więcej się wylewa niż wypije, ostatnio pije wodę ze szklanki, z kubka nie - szklanka mu się podoba!
Achcha
http://www.netmama.pl/opinie/397023-0/Nie-pije.html
poczytaj co mi inne mamy napisały
Iwona1977
moze jest inny ksztalt smoczka, lub poprostu nie smakuje. Moja na poczatku tez nie chciala pic herbatek,ale stopniowo sie przekonala
mamusia123
moja corcia tez nie chce pic z butelki karmie ja piersia i nie daje jej zadnych herbatek bo nie che ma 4 mies.
ja80
O ile karmisz piersią na żądanie to nie musisz dopajać nawet jak zaczęłaś wprowadzać dodatkowe posiłki. Córcia napije się z piersi.
Moja młodsza cora dopiero koło roku zaczęła w miarę pić, do tego czasu wystarczała jej tylko pierś.
A jak pije ładnie z łyżeczki to i łyżeczka można napoić.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.