Menu

"histeryczny"pieciolatek???

Mamusie mam do was pytanko....(krejzolka) mój prawie piecioletni syn ciagle histeryzuje,,,,co chwila znajduje opowód do placzu a mnie to juz naprawde zaczyna wyprowadzac z równowagi to jego jeczenie...(pokoj)(pokoj) Powodem do lamentu jest wszystko:naprzykład otworzyl jogurt i w pudeleczku byl krzywo(krejzolka)(krejzolka) , to , ze ma umyć ręce, zjeść obiad , posprzatac , przebrac ubranie, buty załozone na odwrót, i tysiac innych...na mnie to działa jak plachta na byka.., ignorowanie nie pomaga(nigdy)(nigdy) a najgorsze jest to , ze mąż go tak" głaska po glowie "za te jego histerie, przeciez on ma prawie 5 lat a nie 2????(zlosc) w przedszkolu slucha pani , i nie ma problemu , a w domu ciagły lament...ale sie rozpisalam , sorki(grins)

aniula
 765  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Partnerstwo i Rodzina placz histeria 5latek

Odpowiedzi

Magdzik
Ciężka sprawa... Trzeba by było chyba najpierw wziąść się za tatę, by przestał głaskać synka po główce...(grins)
aniula
ha ha coraz czsęsciej o tym mysle(smiech)
aniula
no i tu jest problem , maz mu ulega w wielu sprawach , a pozniej mówi , ze to moja wina bo przeciez ja jestem z nim cały dzien w domu...maskra(krejzolka)(krejzolka)(pokoj) ipotem Kacper namietnie to wykorzystuje , majac mame ...gdzies!
aniula
racja Iwonko...nadzieja w Zuzi bedzie 2 na 2(grins)(grins)(grins)(grins)(smiech)
Mandarinios
Kochana musisz pogadać z mężem i zapytać czy macie być mamą i tatą czy rodzicami? Bo jeśli mamą i tatą to będzie ciężko bo jedno będzie psuło pracę drugiego. Nie mówiąc o skutkach wychowawczych. Tak jak napisała @Asafi konsekwencja:) Trzymam kciuki :):*
aniula
no to Siorek81 masz mojego klona ha ha(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) bo z niego tez maly pyskacz i madrala, a najgorsze , ze Zuzia pomalu sie uczy 9od brata...w koncu ma kogo nasladowac...(pout)(pout)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.