Menu

hm... c.d poprzedniego pytania

Dziewczynki sorki, że tak pytam, ale w sumie to mój pierwszy poród był inny więc nie wiem, no, a kto jak nie Wy mi najlepiej odpowie, zresztą ja mam tak, że np. w tej chwili nikt oprócz mnie, męża i Konradka nie wie co się dzieje i tak zostanie najdłużej jak się da. Więc moje pierwsze pytanie tyczyło się skurczów, zaczęły mi się wczoraj na wieczór dość mocne, później były w nocy też mocne, ale nie liczyłam od 6 rano zaczęłam liczyć co ile są no i równo co 10 minut były, mąż początkowo nie pojechał do pracy, ale później pomyśleliśmy, że nie wiadomo ile to potrwa i pojechał, no i koło 11 zaczeło się u mnie plamienie (chyba ten czop) a skurcze na razie ustały, natomiast odczuwam ból całego podbrusza i pleców ( mam bóle z krzyża) czasem pojawi się jakiś skurcz , za to bardziej bolesny, baaaaaaardziej (grins) i jak tam u Was w tych skurczach kwestia tego czopa i krwawienia była? Bo o skurczach czytałam z ciekawością. Trochę później zadzwonię do mojej gin. Wolałabym w domu spędzić te pierwsze skurcze. Jak Wy myślicie? (cukierek)
więc jak tam u Was jeszcze z tym czopem/plamieniem

Tuptolek
 546  18

Znajdź pytania na ten sam temat:

poród

Odpowiedzi

Grosik007
ja bym pojechała!! Bo masz rozwarcie kobito! nie wiadomo jakie! Jak cie boli podbrzusze to dziecko napiera już ostro w dół! Żebys zdążyła do tego szpitala!
Grosik007
jak ci się pojawiło krwawienie to czas się zbierać! Takie moje zdanie!
daryjka87poznan
Ja tak samo twierdze jak Grosik007.
Tuptolek
dziewczyny chyba macie rację, zaczęły się skurcze tylko na męża muszę poczekać 40 minut z pracy jedzie, zadzwonię do niego
sheryl
U mnie czop odszedł 2 tygodnie przed porodem. A poród zaczął się od bólu brzucha, takiego jak na okres, ból nasilał się co 10 minut., pojechałam do szpitala i położyli mnie na porodówke. Po 4 godzinach urodziłam
Tuptolek
dzwoniłam do gin i kazała się zbierać, czyli tylko na Krzyśka zaczekam, mam nadzieję, że do zobaczenia (kwiatek)
korek221
Kochana łap mężyka za fraki i pędem leć do szpitala - to już niedługo(grins)(prezent)(prezent)(prezent)
Grosik007
bedziemy z tobą!! PRZYJ DZIELNIE MAŁA:)!!!
kinia87
miałam bardzo podobnie, jak zaczęły mi się regularne skurcze to i czop zaczął odchodzić bo plamiłam. Co prawda skurcze ustały,ale mocno plamiłam więc pojechaliśmy i po południu już urodziłam. Jedz kochana do szpitala!! Trzymam kciuki :)))
minio
no to trzymam kciuki(kciuki)(kciuki)(kciuki) !!!
tlolek
już nic nie pisze jak było u mnie tylko mocno trzymam za was kciuki
Powodzenia
martus1988
powodzenia (kwiatek)
kasiulka1985
no to kochana powodzenia !~trzymaj się dzielnie (kwiatek)
elinka
powodzenia! :)
Anieelica
Powodzenia!!! :) :*(prezent)
loona20
powodzenia ;) :) trzymam kciuki za SZYBKI poród ;)
Atramka1977
(prezent)(prezent)(prezent)(prezent) Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kasia1978
czekamy!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.