Menu

hmmm....

Witam Was Kochane Mamusie!!(prezent)(prezent) ja mam dows take pytanko tylko go pierwsze opisze : a wiec chodzi mi oto jak uwas wyglada dzien spedzony z pociechami?? bo mnie troszke to martwi bo np. Gabrys sie zemna pobawi ok ale on woli sam sobie znalesc zabawke i nia sie bawic przez godzine!! potrafi pokazac gdzie jest oczko, nosek, usta idt. ale martwi mnie fakt ze woli bawic sie sam(smutna) gdzie ja blad popelnilam?? a moze to wina tego ze poszlam do pracy?? i go zostawilam??(pout)(pout) czy uwas tez tak to wyglada???

Anita21
 675  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem dziecko

Odpowiedzi

monilajsa
Nie to nie Twoja wina poprostu dzieciaki w pewnym wieku nie potrzebują tak uwagi jak były malutkie. Nie zadręczaj się ciesz się,że masz samodzielne dzieciątko(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
Anita21
(prezent)(prezent) juz mi sie lepiej zrobilo
Basia1980
U nas jest wręcz przeciwnie- Wojtek wreszcie zaczyna bawić się sam. Do tej pory nie został sam ani minuty, cały czas musiałam przy nim być. Teraz potrafi zabawic się sam nawet 20 min dla nas to sukces. Nie przejmuj się twoje dzidzi zaczyna dorastać(grins) a tak napoważnie to po prostu się usamodzielnia(kciuki)
Achcha
ciesz się, że się potrafi zająć sobą
Nula139
@Achcha zgadzam się,mojej nieczęsto się zdarza żeby się sama czymś zajęła
rozowa82
Anitko wiesz jak ja ybm chciał zeby moja zzuia zajełą sie soba chociaż godzine................ marzenia.........................
Anita21
a ja sie martwilam ze gdzies blad popelnilam...
Magdzik
Wyobraź sobie, że moja też potrafi zająć się sobą, ale ja wcale nie narzekam z tego powodu(grins) Wtedy i ja mogę coś zrobić w domu:) Oczywiście Monika jest wtedy pod moim czujnym okiem. Ale są też takie dni, że muszę jej każdą chwilę poświęcić i wtedy też nie narzekam(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.