Menu

HMMM....

Pytanko do mamuś które nie są z biologicznymi tatusiami swoich dzieciaczków.Jaki macie z ex partnerami kontakt?czy po rozstaniu zaczeli zaniedbywać dzieci? czy się nimi interesują?

xkasiulax
 556  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Wychowanie wychowanie dzieci

Odpowiedzi

Madziulkaaa
Ja sie rozstalam z moim facetem ojcem dziecka okolo poltorej miesiaca temu.
Ostatni raz u niego bylismy w lipcu i sluch zaginal po nim nie oddzywal sie kazal sie podac o alimenty aa myuslala ze ja jestem dupa i go nie podam.
Jak sie dowiedzial ze go podalam o 700zl to zaczal sei oddzywac i byl raz u dzxiecka le ci chwila pisze .
Nowego partnera niemam mialam przyjaciela noo przyjacielo chlopaka ale 1 wrzesnia zginal w wypadku mial 24lata.
I chyba juz sobi enikogo nie znajde.
Adrian
ja obecnie mam ze swoim bylym kontakt lepszy niz jak bylismy razem co tydzien przyjezdza do dzieciakow zakupuje ich ze wszystkiego nie podalam go o alimenty do sadu poniewaz placi mi dobrowolnie na czas juz od kilku lat nawet moj obecny mąż sie bardzo dobrze z nim dogaduje(kwiatek)
madziullka
nie utrzymuję z nim kontaktów od ok 5 lat. niedawno sie odezwał na fb. zablokowałam go bo mimo tych lat dalej miął chęć psychol mnie nawyzywac. alimentow nie płacił nigdy,nie u biegał sie o spotkania z dzieckiem. Dla Marcel aojcem jest obecny partner a o innym tatusiu nie chce mlody słyszec chodz nie raz z nim o tym rozmawialam. jesli sie wypiol i ostatnio pokaza to na co go z reszta stac to niech spada na szczaw. bez niego swietnie dawalismy i dajemy rade
StepByStep
Od 1,5 roku są to sporadyczne kontakty. Ja o nie nie zabiegam, Młody powoli zapomina, a ex... cóż wychodzę z założenia, że to On będzie kiedyś żałował tego straconego czasu.
mycha2706
U mnie były mąż jest najlepszym ojcem dla Ali.Płaci alimenty ustalone przez sąd przy rozwodzie i kupuje Jej wszystko,tj ubrania,książki i co tam sobie panna życzy.Większość czasu spędza u niego
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.