Menu

Homoseksualizm a rodzicielstwo

Co myślicie o wychowywaniu dzieci przez pary homoseksualne? Czy to powinno być dopuszczalne, czy kategorycznie zabronione i dlaczego? Temat jest kontrowersyjny, ale nie należy go unikać. Czy para homoseksualna nie może być dobrymi rodzicami? Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Ania
 1792  14

Odpowiedzi

Nula139
Myślę,że para homoseksualna może być dobrymi rodzicami,jednakże myślę,że dzieci powinny być wychowywane w rodzinie,gdzie jest mama i tata.
Nie mam nic do homoseksualistów,ale nie jestem za tym,aby wychowywali dzieci.
samanita
Z reguly jestem tolerancyjna i nawet jestem za legalizacja zwiazkow homoseksualnych, ale jezeli chodzi o wychowywanie dziecie to mowie stanowcze NIE. Patrzac na to jakimi rodzicami by byli to owszem moga byc kochajacymi i dobrymi rodzicami, ale patrzac ze strony dziecka to co bedzie mialo dwoch ojcow, albo dwie matki? Rodzina powinna skladac sie z matki i ojca
mycha2706
Mam takie samo zdanie jak Geodonna
kaisaa4
dziecko potrzebuje matki i ojca. nie mam uprzedzeń i jestem osobą bardzo wyrozumiałą ale nad tym bym się poważnie zastanowiła czy jest to dobre dla dziecka bo to jest najważniejsze, a nie to czy ktoś się chce spełnić sie w roli matki czy ojca.
Punia
pomimo mojego liberalnego podejścia do życia w sprawach wychowania dziecka jestem konserwatywna dlatego też uważam, że to nie jest dobre rozwiązanie.w naszym kraju pary homoseksualne są napietnowane, więc wolę nie myśleć co by przeszło takie nikomu nic niewinne dziecko w szkole.zresztą istnieją pewne normy społeczne i etyczne, których my jako ludzie powinniśmy przestrzegać.
daryjka87poznan
Mam takie same zdanie co Nula139.
mammma
współczuję takim dzieciom
emiliab
Ja jestem całkowicie za. Czasami para homoseksualna stworzy o wiele lepszy dom dla dziecka niż kobieta i mężczyzna. Uważam, że nikomu nie można odbierać prawa do rodzicielstwa, a na pewno nie dlatego, że jest kim jest.
krasna1
hmmmmm w sumie to nie wiem....
kiedyś myślałam,że kategorycznie nie,
a teraz mam zdanie takie jak szacowna Gochasta....
Brygidka82
A ja jestem przeciw dla mnie rodzina to kobieta i mężczyzna!!!W tej kwesti nie jestem tolerancyjna, co to za rodzina co są dwie mamusie albo dwóch tatusiów, jak życie miałoby takie dziecko, ile docinek ze strony innych, jakie wzorce na przyszłość itd...Dla mnie to jest chore!
emiliab
Brygidka82@ a co to za rodzina gdzie tatuś przepija wszystkie pieniądze, leje mamusię czym popadnie, a dzieci ze strachu siedzą schowane w szafie czy aby dzisiaj tatuś nie zakatuje mamy?
natalka8811
lepsi homoseksualisci niz alkoholicy ktorzy glodza bija dzieci takich to bym zabila golymi rekami kazdy dorosly ma byc prawo szczesliwy a zwlaszcza dziecko.bidule prowadza na zla droge zazwyczaj a tacu ludzie moga go batzo dobrze wychowac dac mu szanse na normalne zycie
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.