Menu

Huśtawka nastrojów w ciąży

Jestem po raz drugi w ciąży, termin mam na listopad i mam straszną huśtawkę nastrojów. Podczas pierwszej ciąży było zupełnie normalnie, a teraz sama nie mogę sobie poradzić z emocjami. Najgorsze jest to że bywam zwyczajnie wredna w stosunku do najbliższych, a za chwilkę tego żałuję. Nie chcę ich ranić. Co zrobić, żeby to przeszło jakoś łagodniej?

monjuk
 1086  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża ciąża huśtawka nastrojów

Odpowiedzi

jolks28
Wyjaśnij bliskim, że to hormony i że nie masz na to za bardzo wpływu - to raz - niech wykażą troszkę więcej zrozumienia, a po drugie staraj się kontrolować - przecież doskonale wiesz, że sprawiasz innym przykrość. Ja też miewam różne nastroje, ale jak jest mi źle i czuję że mogę żałować tego co powiem, to wolę iść do sypialni, wypić melisę, wyciszyć się i wrócić.
natka18
Mam to samo... staram się nad sobą panować, ale nie zawsze wychodzi - potem się męczę sama ze sobą i mam straszne wyrzuty sumienia. Mam nadzieję, że to minie. Po za tym jestem strasznie płaczliwa - wzruszam się z byle powodu, reaguje płaczem na najmniejszą uwagę, obrażam się. Sama ze sobą nie mogę wytrzymać!
czarna
Dziewczyny - przecież wasi najbliżsi to rozumieją! Nie ma co panikować i się dodatkowo nakręcać ! To minie!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.