Menu

hustawki "skoczki"

Dziewczyny co myslicie o tzw "skoczkach"?Mam zamiar kupic cos takiego mojemu synkowi bo skacze na rekach przez cały czas...(grins)(krejzolka)(krejzolka) ale chciałabym zaczerpnac Waszej opini...

agakoko
 848  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport huśtawka na sprężynie

Odpowiedzi

chwiejna
Strasznie obciążają kręgosłup dziecka ja osobiście jestem przeciwna
Remedios
do takich huśtawek mam takie samo podejście jak do chodzików właśnie:) czyli NIE:)
MamaTosi
Też jestem na nie moim zdaniem dla maluszka najlepsza jest po prostu podłoga :)
agakoko
Dziewczyny ja nie zamierzam traktowac skoczka jak chodzika(któremu tez jestem przeciwna....)Chodzi mi o to zeby mały mógł sobie chwile poskakac poza moimi rekami ktore niestety wymiekaja po minucie takiej zabawy...(grins)(grins)
emiliab
A ja żałuję że mojemu synkowi nie kupiliśmy tej zabawki. Jak był mały to bardzo lubił podskakiwać. Trzymałam Go a on odbijał mi się od kolan, potrafił tak pół godzinki ciurkiem,gałka tak mi się wyrobiła, że prawie jak u Pudziana(smiech)(smiech)(smiech).
agakoko
@KaSiA13(smiech)(smiech) Wiem co masz na mysli!!!!Ja juz zaczynam muły wyrabiac ale z tego sie akurat ciesze...(smiech)(smiech) Tylko mały jest niezadowolony bo mama długo nie moze....(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
nikordia
no własnie ja tez myślałam zeby mu kiedys kupic taka huśtaweczke ale mój jeszcze jest na nia za mały ale tez mi juz skacze non stop po kolanacha rece bolą..
ale te huśtawki sa od 9 miesiaca chyba,wiec jeszcze muły sobie wyrobie:)))
JUSTYLKA
nie podoba mi sie ten sprzęcik..jakis taki ogłupiający(grins)(grins)(grins)(grins) i podobno niezbyt zdrowy
33anna
Mamy chodzik, huśtawkę i skoczka. Urozmaicamy Michałkowi zabawę, bo długo w niczym nie lubi być. A jak ma urozmaicony czas , to jest zadowolony i nawet sam nie raz wyciąga rączki w stronę np skoczka, wtedy wiem, że z przyjemnością się w nim 10-15 min zabawi.(prezent)
33anna
@nikordia są różne huśtaweczki. My mamy z Fisher Price 3w1 i ona jest od9-12kg. ma kształt jak fotelik samochodowy i można wcześnie dziecko do niej kłaść, a jak dziecko waży więcej niż 12kg. to wyjmuje się siedzisko, które jest na płozach i dalej można z niej korzystać.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.