Menu

Hydroxyzinum

Podawała któraś dziecku? Jakie było dawkowanie i jakie efekty? My mamy podawać na początku 2,5 ml 3 razy na dobę do 5ml jeśli działanie będzie za słabe.

Bestyjka
 529  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zdrowie leki

Odpowiedzi

Bestyjka
m.inn. na uspokojenie
alinagj1o2
Ja miałam podawać dziecku ,ale się z tego wycofałam .To lek na nerwicę stany depresyjne i lękowe .Wolałam by dziecko nie przyzwyczajało się do takich leków .
goskapolak
Podawałam przeciwwymiotnie.Pięc mililitrów.Działało ale używałam tego leku doraźnie,przez trzy dni.
Bestyjka
Ja to dostałam jakiś czas temu od rodzinnego jak młody miał wysypkę i strasznie się drapał przez sen. Miałam podawać 5ml przed snem i nie widziałam żadnych efektów czyli drapał się w nocy a w dzień jak zawsze. Dziś przepisała mi to psychiatra i w sumie nie wiem czy podawać bo wątpie by były efekty. Dostał póki co 2 dawki po 2,5ml i nic się nie wydazyło, dalej się darł, rzucał itd. Myślę stopniowo zwiększyć dawkę do tych 5 ml jakby się nic nie zmieniło i jeśli w ciągu kilku dni nie będzie efektów to sobie daruję bo to bez sensu. Pewnie po mnie taki oporny na leki jest;/

My mamy podawać, żeby młody się wyciszył i bardziej skupiał żeby sprawdzić czy są efekty w mówieniu rozumieniu po tym leku.
justyna8755
Ja dostałam ten lek od mojego pediatry na podróż samolotem, która ma trwać 10h, żeby się tak mój maluszek nie stresował, bo on nawet płacze jak jedzie windą i jest zmiana ciśnienia. Ja mam nawet wątpliwości, żeby mu jednorazowo podać. boję się, że będę miała jakieś otumanione dziecko.
Bestyjka
Mój już po 3 dawkach i zero efektu. U nas to chyba w ogólne nie działa.
justyna8755
Mój Leon waży teraz jakieś 11kg, według ulotki powinnam mu podać 5-6ml. Zastanawiałam się czy nie podać mu tylko 2,5ml na początek.
Bestyjka
Każde dziecko inaczej reaguje ja bym podała mniej na początku i najwyżej zwiększyła.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.