Menu

i jeszcze pieprzyk...

to pytanie już dotyczy mnie... trochę się ostatnio przestraszyłam, od kilku lat mam pod łopatką pieprzyk o nieregularnych kształtach, od kilku dni troszkę boli mnie jak go dotykam i kłuje, jakby było coś w nim wbite ale na pewno nic tam nie ma, nie wiem czy mam iść z tym do lekarza i jakiego? czy czekać aż przejdzie.. kiedyś czytałam że to może być oznaka jakiejś choroby ale z drugiej strony nie należę do osób które z każdą kropką latają do lekarza.. miałyście któraś taki problem albo styczność?

Kubusiowa
 2252  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie pieprzyk

Odpowiedzi

madalena2009
idź do dermatologa, z pieprzykami i wszelkimi bolącymi znamionami nie ma żartów... nie straszę ale może się z tego zrobić "coś brzydkiego" także warto o siebie zadbać...(grins) sama miałam znamię, myszkę, też mnie pobolewało i powiększało się, i już go nie mam, usunięte plastycznie, za darmo, i przynajmniej nie muszę się już martwić... (awve)
Achcha
znamiona, które się zmieniają należy "dać" do obejrzenia dermatologowi!
niunia2776
ja co prawda nie mam problemów z pieprzykami, ale kiedy zaczęłam dorastać na brodawce wyrósł mi polip i pewnie też bym z nim nie robiła gdyby nie ciąża..i też nie dawał o sobie znać do czasu.....na dwa tyg przed porodem miałam go usuwanego bo wyrosła z tego spora "kiść winogrona",także podzielam zdanie powinnaś zgłosić się z tym do dermatologa..(awve)(awve)
Kubusiowa
ja pitole to teraz się boję, patrzyłam na to właśnie i jest lekko czerwony wokoło(smutna) chyba faktycznie czas odwiedzić lekarza(smutna)(smutna)
Kasia1978
ja miałam czarny pieprzyk na twarzy,zupełnie mi nie przeszkadzał a nawet mi sie podobał....okazało się ,że to czerniak i ma komórki rakowe----NATYCHMIAST DO USUNIECIA!!ale sprawdzic nalezy..najpierw do dermatologa.
Kubusiowa
rano jak oglądałam go w lustrze jeszcze tego zaczerwienienia nie było... szlak jeszcze tego mi brakowało...
beatris23
Mój mąż ma sporo pieprzyków,a 3 lata temu usunąl sobie 3 takie większe,czarne i lekko odstające,bo bal się żeby coś z tego się nie zrobiło.Byl z tym u chirurga-onkologa(prywatnie) i on obejrzał i usunąl i dali do badania ale okazało się ze wszystko dobrze.A po zabiegu ma malutkie blizny.Radzę odwiedzić lekarza
Kubusiowa
nie w ciąży nie jestem(grins) a ten pieprzyk od lat ma nieregularny kształt -chyba nawet od początku jak go mam a to już parę lat będzie... tylko do tej pory nic mi się z nim nie działo
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.