Menu

i jeszcze raz o tabletkach Yaz

Ponieważ nie doczekałam się ani jednej odp więc jeszcze raz...... może teraz to ktoś przeczyta...

Mam pytanko do mamuś, które biorą te tabletki. Powiedzcie mi czy u Was też tak dziwnie jest? Tzn kurcze ja mam ich już dość a biorę dopiero drugie opakowanie :( po raz chyba 3 mam okres podczas brania (raz w połowie 1 opakowania potem normalnie tak jak powinno być czyli jak brałam to placebo no i teraz znów a do końca opakowania jeszcze 2 tyg:( ) i cholera mnie już bierze.... Nie wiem czy to może mój organizm tak reaguje na te hormony czy może coś jest nie tak? Została mi jeszcze 1 recepta na nie ale zaczynam się zastanawiać czy nie iść do lekarza i zmienić ich... Co radzicie mamusie?

agaorto
 433  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

antykoncepcja

Odpowiedzi

samanita
powinnas isc do lekarza on sprawdzi czy te te tabletki ci odpowiadaja bo prawdopodobnie ci nie sluza i bedzie trzeba je zmienic na inne
agnes1313
Mieszkam w usa i w tej chwili sa bardzo negatywne reakcje na te tabletki i mowi sie ze maja wiele skutkow ubocznych. Ja nie jestem zwolenniczka zadnych tabletek ale jak kiebys dawno temu bralam jakies i mialam jeden ze skutkow ubocznych moj lekarz kazal mi natychmiast je odstawic. Nie wiem czy pomoglam ale wydaje mi sie ze powinnas pojsc do swojego lekarza....Pozdrawiam
krzysia
Ja miałam krwawienia podczas brania tych tabletek np w środku opakowania, lekarz powiedział ze tak moze sie zdarzyć dopiero po czwartm opakowaniu mi przeszło , tez mnie to denerwowało bo ciągle okres, w koncu mój organizm sie przyzwyczail i juz wszystko jest OK
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.