Menu

i po wizycie

ehhhh w sumie się tego spodziewałam ale i tak miałam nadzieje że może jest ta fasolka i się strasznie zdołowałam aż mnie lekarz pół godziny uspokajał :( się okazało że te moje bóle brzucha i mdłości to nerki :/ no i mam komplet, czyli mocz, krew, hormony, do tego badanie nasienia...lekarz nie robił żadnych problemów w sumie z badaniami...chyba bym mu coś zrobiła jakby powiedział ze pół roku to za krótko na badania ;) na szczęście mój partner też to przeżywa i nie ma problemu z badaniami, bo słyszałam już że facet twierdził że przecież on nie ma problemu to po co się ma badać...szczerze mówiąc nie spodziewałam się problemów z nerkami :/ ehhh a tyle jest niechcianych ciąż...no, trochę mi lepiej jak się wyżaliłam :)

isiorek
 918  18

Odpowiedzi

JUSTYLKA
no to teraz do roboty kochana!!! Przerabiałam to i cierpliwości życzę...fajnie że masz wsparciE u mężczyzny ,razem i bez oporów dacie sobie radę POWODZENIA(cukierek)(cukierek)(cukierek)
sweetnessa27
Ah tak mi przykro....Na pewno będzie dobrze i w końcu się uda(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek) Zdrówka....(prezent)(prezent)(cukierek)(cukierek)
kina
jeszcze bedziesz w ciazy,wylecz nerki i do dziela,bedzie dobrze,trzymam kciuki za Was(kwiatek)
isiorek
a orientujecie się ile kosztuje badanie nasienia?? bo na resztę mam skierowanie. a państwu nie zależy na większej liczbie dzieci :/
JUSTYLKA
U NAS OD 20 DO 50 ZŁ
flame123
(kwiatek)
isiorek
aaaa, myślałam że będzie cenowo gorzej ;) pyt. justylka ile walczyliście do pierwszej ciąży?? domyślam się że z kolejnymi już nie było problemu ;)
JUSTYLKA
ja podałam tylko cenę podstawowego pierwszego badania na ilość i ruchliwośc plemników
isiorek
dzięki dziewczyny :) aż mi głupio że się tak łatwo rozklejam...
JUSTYLKA
ale to takie zwyczajne to rozklejanie,każda to zrozumie...potrzeba bycia mamą ma ogromną siłę(cukierek)(cukierek)(cukierek)
isiorek
oj ma....żałuje tylko że nie zaczeliśmy się starać wcześniej
JUSTYLKA
zdążysz jeszcze poczuć urok nieprzespanych nocy(grins) i będziesz tu z kolejną kawką rankami siadała(cukierek)(cukierek)(cukierek)
isiorek
no właśnie dziś mówiłam lekarzowi że marze o mdłościach, spuchniętych nogach, rozstępach :)
sophia666
powodzenia, nie poddawaj sie(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
lwica
Trzymam kciuki, wiem co przeżywasz, też to przechodziłam , a teraz jestem najszczęśliwszą mamą. myśmy za badania nasienia nie płacili , ale od tego czasu upłynęło dużo wody.Wierzę, że Wam też się uda, GŁOWA DO GÓRY(kwiatek)
tlolek
wiem że to marne pocieszenie ale pomyśl tak że dobrze że jeszcze nie teraz jesteś w ciąży jeśli wyszły jakieś problemy z nerkami
teraz na spokojnie wyleczysz nereczki zrobicie potrzebne badania i będziecie mieli ślicznego dzidziusia
teraz dbaj o swoje zdrówko żebyś mogła dać dziecku jak najwięcej z siebie
powodzenia kotku i głowa do góry(prezent)(prezent)(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.