Menu

I znów dano Mi nadzieje:)

Dziewczyny Ja niemogę w to uwierzyć. dzisiaj byłam u innego lekarza bo spokoju Mi niedawało to że znów Bozia zabiera Mi dziecko. Lekarz powiedział że pęcherzyk ciążowy jest i ma wymiary dużo większe jak mówił tamten lekarz ( 10mm na 6mm) i widzi On tam zarodek i mówi że warto jeszcze czekać. Niema bicia serduszka ale mówi że ciąża z wymiarów to 4 tygodnie i 5 dni. I co najważniejsze to mówi że to jest bardzo możliwe bo miał takie przypadki że różnica pomiędzy ciążą z OM a ciążą z USG była nawet 2 miesiące. I mówi że najważniejsze jest to że Ja mam mdłości, bo gdyby była to ciąża obumarła to by ich nie było. Mówi że diagnoza z książki bardzo często mija się z praktyką i organizmem kobiet. I powiedział jeszcze jedno że: " Nieprawidłową diagnozę podejmuję się bardzo szybko, i bardzo często zdaża się tak że kobiety mają usówaną zdrowo rozwijającą się ciąże". Kochane Wy Moje co Ja mam myśleć. Przecież to tak działa na psychikę. Już tak mam mącone w głowie od prawie 2 miesięcy. Wykończyć się można, ale najważniejsze jest że MAM DANĄ NADZIEJE:)

malinka23
 1372  34

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie dzidziuś ukochany

Odpowiedzi

flame123
trzymam kciuki i mam nadzieję, że ten lekarz się nie myli! Dobrze, że do niego poszłaś(grins)
a dugo jeszcze musisz czekać, żeby mieć pewność?
Kasia21
Pamiętaj,że nadzieja zawsze umiera ostatnia.Jestem pewna,że będzie dobrze,zobaczysz i że za jakiś czas powitasz maleństwo na świecie.Buziaczki,trzymaj się i daj znać:)
anven
3mam kciuki zeby bylo wszystko ok. Dobrze, ze chociaz jeden z niewielu po ludzku podszedl do tematu... daj znac co i jak. Pozdrawiam Wasza dwojeczke.
sophia666
trzymam kciuki Kochana(kwiatek)
marti82
trzymam kciuki(kciuki)(kciuki)(kciuki)
malinka23
Kasiu Ja wiem;) Dobrze mówisz. Odzyskałam nadzieje dzięki niemu, ale niema takiej radości do końca, za tydzień będzie wiadomo co i jak! A to jest bardzo dobry lekarz teraz jest na emeryturze był On ordynatorem, także doświadczenie ma nie małe...(prezent)
flame123
myślę, że wcale nie taką małą nadzieję Ci dał. A Ty pewnie i tak już bardzo ostrożnie do tej diagnozy podchodzisz
malinka23
Naprawde muszę Wam powiedzieć że w końcu trafiłam na Miłego człowieka co ma współczucie dla drugiej osoby. I niepisze tego po to bo Dał Mi nadzieje, ale dlatego że Tacy lekarze nie zdarzają się często:)
malinka23
flame123 jak Oni kręcą Mną od prawie dwóch miesięcy to rzeczywiście chociaż niewiem jakby się chciało komuś zaufać w 100% to i tak się nieda.
sheryl
Życzę Ci maluszka i mam nadzieję, lekarz rozbudził nadzieje nie na darmo (kwiatek) W jednym tylko palnął bzdurę, brak mdłości nie oznacza braku ciąży. Ja nie miałam mdłości przez całą ciążę i nie jestem jakimś odosobnionym przypadkiem ;) Trzymam kciuki (kciuki)
A kiedy idziesz drugi raz?
flame123
tzn. ja w pozytywnym sensie to napisałam, chodziło mi o to, że sam uważa, że warto powalczyć a to już bardzo dużo.

jeśli Cię uraziłam to przepraszam(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
sheryl
a już wiem, za tydzień (kwiatek)
basiaikubus
trzymam kciuki kochana(kciuki)(kciuki)
flame123
ale ja to zrozumiałam, że przy obumarłej ciąży mdłości by nie było...ale ja odwrotnie wszystko dziś łapię:(((
malinka23
flame123 NIE URAZIŁAŚ to może ja tak głupio odpowiedz napisałam:(
malinka23
sheryl jemu nie chodziło o to że brak mdłości to już ciąży niema, tylko chodziło o to że jeżeli tamten lekarz miał podejrzenie ciąży obumarłej to się nie zgadza bo Ja mam mdłości a ten lekarz powiedział że on wie z doświadczenia z życia że jak jest ciąża OBUMARŁA to mdłości ani rzygotek niema.(kwiatek)
malinka23
atena a co Ja zrobię że co lekarz to inna diagnoza. popatrz sama wczoraj niebyło zarodka tylko sam pęcherzyk 6mm. a dzisiaj pęcherzyk ma 10 mm i jest zarodek. tydzień temu tamten lekarz powiedział że to jest 9 tydzień ciąży a wczora już powiedział że to jest 11 tydzień. Wiem sama jestem w tym zakręcona, i gdyby ktoś tak pisał jak Ja to szczerze mówiąc niewiem czy bym uwierzyła. ale co Ja zrobię że mam takiego pecha:(. Chciałabym bardzo wam napisać raz ŻE TAK JESTEM W CIĄŻY SERDUSZKO BIJE ROZIJA SIE MALENSTWO JAK NALEZY. Ale niemogę tak napisać bo ten piepszony los płata Mi takie figle.
aga24
Trzymam kciuki zobzczysz wszystko będzie dobrze napewno się uda(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
KlaudynaK
a ja nie kumam... ponad dwa miesiące się dziewczyna boryka z problemem, a jest 4 tygodnie w ciąży.
O co tu biega?
monilajsa
trzymam kciuki kochana(kciuki)(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.