Menu

I znów o Dukanie;)))

A ja chciałabym spytać tych z Was, które stosują tą dietę ponownie, bądź dopiero zaczynają..... Nie boicie się o swoje nerki i wątrobę? Bo przyznam, że jak tak trochę poczytałam, to się z lekka wystraszyłam, bo właśnie ta dieta proteinowa jest najniebezpieczniejsza dla naszych organów(smutna) I trochę zmieniłam sobie tę dietę na mniej restrykcyjną(grins) Warzywa mam zawsze na obiad do każdego rodzaju mięsa i w każdej postaci i inne takie duperele, ale wolę chudnąć wolniej, niż umrzeć za wcześnie(placze)(kciuki)(kciuki)

Magdzik
 626  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie proteiny wątroba chore nerki dieta

Odpowiedzi

Magdzik
(kciuki)(kciuki) @Atenko....no więc chluśniem, bo uśniem.... w ten dzisiejszy dzień na pewno(kciuki)(kciuki)(smiech)(smiech)
Magdzik
Oj, a Wy jak zawsze nie na temat(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
justii34
Co za pesymizm(grins) u nas wszyscy zyja po tej diecie i sa szczesliwi(smiech) a tak powaga co jest teraz zdrowe???nic!
Obawy zawsze sa a jesli bedzie sie odczuwac skutek,to trzeba do lekarza(grins)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek) ja mam juz 4 kg mniej (grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
justii34
(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.