Menu

Idealne śniadanie do szkoły - czyli co

Jakie jest waszym zdaniem idealne i pełnowartościowe drugie śniadanie dla dziecka? Co najczęściej wasze dzieci zabierają do szkoły? Czy dzieci chętnie zjadają drugie śniadanie? Stawiacie na owoce, warzywa, czy może słodkie drożdżówki?

Ania
 1522  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat 13-18 lat Odżywianie śniadanie szkoła odżywianie

Odpowiedzi

alinagj1o2
Moi synowie noszą różnie.Czasami mają jakieś ciemniejsze pieczywko innym razem bułeczkę lub chleb.Staram się by obojętnie co to jest było dobrze obłożone w środku nigdy taka kanapka nie składa się tylko z masła i jednego produktu.Drugie pudełko służy do owoców lub słodkości.Jak jest ciepło synowie noszą jeszcze soki.Jak jest chłodniej to ciepłe picie w małym termosiku.Moi chłopcy jedzą też obiady na stołówce.Klasy młodsze dostają też 3 razy w tygodniu mleko w kartoniku.
Nula139
U nas jest to kanapka,owoc,woda niegazowana.
mycha2706
Chciałabym robić pożywne kanapki,dawać owoce i inne tego typu zdrowe rzeczy,ale moja córka ich po prostu nie zjada i albo wyrzuca,albo chowa.Zeby zjadła cokolwiek robię Jej bułeczkę z pasztetem prochowickim i to może jeść przez cały rok... :/
W szkole dostają albo owoc,albo warzywko to przynosi je do domu.Dostają też mleko w kartonach to na szczęście wypija...
korek221
Grześ dostaje do pudełka bułeczkę z twarożkiem i wędlinką lub ogórkiem, monte ( on to po prostu kocha) i buteleczkę actimela a i tak jest mega głodny jak z szkoły wychodzi...w szkole dostają jeszcze owoc lub marchew w plasterkach i mleko.
Mleko wypija ale marchewą karmi swoje ślimaczki;)
justii34
(grins) jabłko i marchew zapewnia szkoła(grins) Fabi bierze kanapeczki z ulubiona wedlina,sałata lubi dodac ogorka czy pomidora i kocha szczypior,czasem wsadze mu batonika no i napoj .W szkole płace za mleko(grins)(glodna) a do domu i tak biegnie glodny na obiad(glodna) ,bo bywa ze swoje kanapki wymienia na cos lub rozdaje(pout)(cukierek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.