Menu

Idealny poranek - czyli jaki?

Słońce, rodzinne śniadanie, leniuchowanie w łóżku, ile się da... Każda z nas ma zapewne nieco inne wyobrażenia o idealnym poranku. Co w Twoim przypadku składa się na ten wymarzony początek dnia? Czego nie mogłoby zabraknąć w Twoim idealnym poranku?

NetMamaTeam Team
 730  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport początek dnia poranek

Odpowiedzi

amalka
Zapewne się wyłamię, bo (jak mniemam) każda z Was nie wyobraża sobie przebudzenia w samotni. Mnie się takowe marzy... Pospać, pognić w wyrku i to bez Krzysia skaczącego po mnie, łaskotającego, krzyczącego: "Mamusiu! Już poranek! Pora wstawać!", domagającego się śniadanka... Bez mężowych "łapek wędrowniczek", bez programów popularnonaukowych na dzień dobry, bez konieczności prowadzenia konwersacji przed wypiciem porannej kawy, gdy moje szare komórki śpią jeszcze snem sprawiedliwego... Bez świnki morskiej wrzeszczącej wniebogłosy, bo skoro się poruszam, to mogę się "poruszyć" do lodówki po marchewkę dla przykładu... Bez świadomości, że za chwilę "kierat codzienny zacząć czas"... Marzy mi się poranek przeciągający się do południa, z ogromnym kubkiem kawy, w ciszy i spokoju, w towarzystwie moim własnym jedynie, względnie dobrego filmu (szare komórki śpią, więc czytała przecież nie będę). Taki poranek mi się marzy, tak powiedzmy... dwa razy w miesiącu. Wystarczyłoby...
patik89
ja mam codziennie poranki o jakich marze nie wyobrazam sobie innych dzieci sandla mnie wszystkim wiecbciesze sie gdy maly okolo 5 budzi sie na mleczko :-) tylenfajnie ze budzi sie ze smiechem a nie z placzem ;-) smieje sie w glos po przebudseniu i gaworzy corka wstaje o 7 i odrazu pyta gdzie dzis idziemy :-) wiec nam wesolo
gazdka
idealny poranek ...........cisza, dzieciaki nie krzyczą, słoneczny rześki poranek, w spokoju można się ubrać i doprowadzić do stanu używalności :] wypić SPOKOJNIE kawkę :)
tlolek
taki poranek jak u @amalka z tym że świnkę zamienię na rudego wrednego kota :)
Idealny poranek- wstać wtedy kiedy mój organizm uzna za słuszne a nie wtedy kiedy muszę...
wypić kawe ew. pobuszować po internecie i wrócić do łóżka.
Nie przejmować się bałaganem, obiadem itp. po prostu odpocząć.
clyde22
Idealny poranek, to poranek z uśmiechem... Radość ze "zmartwychwstania". I nieważne, czy to poranek z kawą w samotności, czy witanie mgieł porannych na działce, czy wybudzenie zbiorowe o 9ej godzinie z intensywnym przeciąganiem się... Kocham świat i witam go z radością... (kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.