Menu

Identyczne ubrania dla bliźniąt - tak czy nie?

Co sądzisz o dość rozpowszechnionej praktyce ubierania bliźniąt identycznie? Uważasz, że to dobry pomysł? Niektórzy widzą w tym wykroczenie przeciwko oryginalności i indywidualności, które powinno się kształtować u dzieci, co poprzez takie same ubrania może być utrudnione. Co sądzisz na ten temat?

Ania
 796  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Opieka nad dzieckiem bliźnięta

Odpowiedzi

amalka
Wydaje mi się, że maluszki można ubierać tak samo. Starsze dzieci nie chcą zapewne czuć się jak kopia brata/ siostry...
daryjka87poznan
A mnie bardzo sie podoba jak blizniaki mają to samo na sobie ale w innych kolorach :)
Ada3610
u małych dzieci fajnie to wygląda, ale starsze dzieciaki powinny same decydować czy chcą wyglądać tak samo. Na pewno nie wolno zmuszać by ubierały się tak samo. Każdy powinien mieć swój styl i swoje zdanie na temat ubioru.
Trzeba pamiętać, że bliźniaki to nie ta sama osoba.
MiJa
Mam bliźniaki. Część ubrań mają takich samych (bądź w innym kolorze), część garderoby posiadamy w pojedyńczych egzemplarzach:)). Czasem ubieram tak samo,czasem różnie ...jak idę na zakupy np. po kurtki czy buty dla chłopaków to naprawdę niechce mi się latać po całym mieście aby szukać różnych rzeczy w satysfakcjonującej mnie cenie:):)
natuuusia19
jak dzieci sa male to bardz mi sie t podoba:) osobiscie jak bym miala blizniaki to bym naewno identycznie uibierala.. ale jak dzieci maja juz kilka lat i zaczynaja same decydowac co im sie podoba a c nie to bym przestala:)
aniol
jak sa malutkie to samo ale inne kolory potem mysle ze same beda wybierac
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.